Незвичайний з'їзд лісівників

Незвичайний з'їзд лісівників

О 14.00 в м. Луцьку розпочався другий етап IV з'їзду лісівників України. Велелюдне зібрання 14 березня ц. р. першопочатково мало відкрити свою роботу вранці, але паузу довелося взяти через очікування прибуття Президента України Петра Порошенка.


Через що правоохоронці та представники спецслужб обмежили пересування сторонніх осіб на частині Театрального майдану. Вхід до облмуздрамтеатру, де проводили всеукраїнське зібрання працівників лісової та деревообробної галузі, природо охоронців та громадських активістів, здійснювався за перепустками, а безпосередньо в саму споруду – через металошукачі.

Другий етап з’їзду відкрив голова Товариства лісівників України Юрій Марчук після того, як присутні стоячи вислухали Гімн України.

Метою скликання IV з’їду лісівників України, перший етап якого відбувся у вересні минулого року, стало «опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, закордонних експертів, представників деревообробного сектору щодо подальшого функціонування та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду».

Оплесками присутні відреагували на пропозицію в. о, Голови Держлісагентства України, лучанина, екс-голови облдержадміністрації та народного депутата України від Луцького округу №22. Чинного депутата Волинської облради Володимира Бондаря  до вищих органів влади, щоб замість нинішнього Держлісагенства в складі МінАПК створити повноцінне та самостійне Міністерство лісового господарства та охорони природних ресурсів. Це б дозволило розвинути галузь та ефективніше захистити права її працівників та відстояти державні інтереси.

За результатами обговорення делегатами  ухвалено звернення з’їзду до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Незважаючи на тривале очікування, Президент Петро Порошенко в першій половині роботи з’їзду станом на 17.00 так і не прибув. Це, вочевидь, розчарувало і присутніх на площі противників глави держави, які тримали відповідні плакати, а вночі на найвищому будинку майдану навіть розгорнули антипорошенківський банер гігантських розмірів.

Запланований час завершення всеукраїнського форуму лісівників і деревообробників – 18.00.

Крім цього, на главу держави очікували і в м. Ковелі, де в обід 14 березня також відкрилося засідання Ради регіонального розвитку, котре відкрив голова облдержадміністрації Олександр Савченко, а на центральній площі міста було розгорнуто сцену  для ймовірного виступу Петра Порошенка.

Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: пропозицію Володимира Бондаря створити повноцінне лісове міністерство зал зустріч оплесками.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%