Аварійний ремонт

Аварійний ремонт

Завдяки сприятливим погодним умовам та наявності матеріальних ресурсів на дорогах державного значення Волині проводяться аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття. На виконання окремого доручення Укравтодору першочергово такі роботи виконуються на покритті доріг міжнародного значення та з високою інтенсивністю руху, де ямковість ліквідовувалася аварійним ремонтом за спрощеними технологіями зимового періоду і на даний час спостерігається тенденція до повторних руйнувань, а також  на найбільш аварійно-небезпечних ділянках. Так учора, 13 березня, на автошляхах області працювало 23 ремонтних бригади, з них 15 на міжнародних автодорогах, 5 на регіональних та 3 на територіальних. Ліквідація пошкоджень дорожнього покриття проводиться з застосуванням холодних та гарячих асфальтобетонних сумішей, - інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області.

З початку року на автошляхах державного значення, що перебувають у віданні Служби автомобільних доріг у Волинській області, ліквідовано аварійну ямковість загальною площею понад 9500 м2.

Контроль за виконанням таких робіт здійснюється працівниками лабораторії з контролю якості виробництва та інженерами технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області. Окрім того якість аварійних робіт з ліквідації вибоїн покриття дорожнього одягу перевіряється спеціалістами Державного підприємства "Дорожній контроль якості".

Зауважимо, що руйнувань, а особливо за час експлуатації в зимовий період, зазнали ті ділянки доріг, які давно потребують капітального або поточного середнього ремонтів. На відрізках автошляхів, що відремонтовані за останні три роки, суттєвих недоліків немає.

Служба автомобільних доріг у Волинській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення дорожніх аварійних робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, що встановлені на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів та в місцях, де працюють дорожники, завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Наш кор.

Фото з сайту Служби автомобільних доріг у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%