Тотальне свинство

Тотальне свинство

«Для перемоги потрібен порох, вазелін потрібен для капітуляції!», – двозначно пролунало зі сцени мітингу на підтримку Петра Порошенка в Ковелі. А в Луцьку натомість посеред ночі вивісили найбільший за всю історію Незалежності України антипрезидентський транспарант.


Рік Свині, схоже, для Волині та України ознаменувався тотальним свинством. Причому, в цій нехорошій якості звинувачують всі підряд один одного, тому поява справжнього поросятка у центрі обласного центру – закономірність...

Отже, з багатогодинним запізненням 14 березня 2019 р. в області таки побував Президент України Петро Порошенко. Волиняни на зустрічі принесли банери з питаннями «Кіндер, поверни водосховище, яке ти разом із бютівцями забрав у громади, доки на Майдані лилася кров!», «Свинарчуків за ґрати», «Хто покриває бізнес на крові?», «Пане Президенте! Хто відповів за Дебальцеве?», «Пане Президенте! Скільки заробили Ваші друзі на відкатах із оборонки?» та інші.

З такими транспарантами опозиційно налаштовані до чинного глави держави та кандидата в Президенти України Петра Порошенка зустрічали Гаранта Конституції 14 березня в м. Луцьку та м. Ковелі. Але в обласний центр на Театральний майдан, куди приводили то поросят на повідку (асоціація зі скандальними Олегом та Ігорем Свинарчуками-Гладковськими, які підозрюються в розкраданні оборонного бюджету) чи навіть шарпалися між собою прихильники та противники Петра Порошенка, високий гість так і не прибув. А от із Луцького військового аеродрому, де приземлився його літак, у Місто залізничників із кількагодинним запізненням Президент України приїхав. Оскільки Рада регіонального розвитку, де очікували його виступу, на той час уже закінчилася, то Петро Порошенко виступив лише зі сцени, прикрашеної виборчим гаслом «Петро Порошенко. Ми підемо своїм шляхом!».

Але й тут, незважаючи на виступ гурту «Плач Єремії» та екстравагантну фразу одного з ведучих («Для перемоги потрібен порох, вазелін потрібен для капітуляції!»), а також посилені наряди поліції, велику кількість офіцерів спецслужб та привезених із усієї області прихильників Гаранта Конституції, виникали ексцеси. Чимала кількість ковельчан також вийшла з плакатами не на користь Президента України.

Найбільший же резонанс викликала нічна витівка противників Петра Порошенка, які зуміли під носом у працівників СБУ, Державної служби охорони та поліцейський в ніч із 13 на 14 березня на найбільшому будинку Театрального майдану м. Луцька вивісити гігантський транспарант із текстом. Який згодом викликав бурхливу реакцію як противників діючого глави держави, так і його прихильників.

«Ти став Президентом на крові хлопців 51 ОМБр. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає», – було написано.

«Випадково» посеред ночі на місці події з’явилося чимало активістів та депутатів із сил, антагоністичних до Петра Порошенка, щоб зазняти цей факт. Але за кілька годин двоє невідомих громадян зуміли демонтувати плакат, пошкодивши його…

На щастя, візит глави держави на Волинь 14 березня ц. р. обійшовся без значних ексцесів. Усі роз’їхалися додому цілими та неушкодженими.

Хіба що «альпіністові», котрий зірвав та пошкодив нічний банер на Театральному майдані м. луцька, довелося поспілкуватися з поліцейськими і до рідних прийти невчасно…

Світлана КОМА.

На фото порталу «Під прицілом»: відловлене поліцейськими порося в м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%