Де «танкіст» Гунчик?

Де «танкіст» Гунчик?

Як стало відомо інтернет-виданню «Буг», екс-голова облдержадміністрації, перший номер у виборчому списку «БПП «Солідарність» та чинний депутат облради Володимир Гунчик може бути причетним до розкрадань кланом Свинарчуків-Гладковських у системі державного концерну «Укроборонпром».


Володимир Гунчик, як встановили колеги з порталу «Буг», «з листопада 2018 р. працює на посаді директора дивізіону авіабудування та ремонту Державного концерну «Укроборонпром».

«За неофіційною інформацією, протекцію щодо працевлаштування пану Гунчику склав нещодавно відсторонений від посади заступник керівника РНБО Олег Гладковський. Треба зазначити, що неформальним куратором облдержадміністрації за часів керування нею Володимиром Гунчиком був саме Олег Гладковський. Пана Гунчика та пана Гладковського поєднує не один рік роботи у концерні «Богдан»… Інтернет-видання «Буг» направило ряд інформаційних запитів у правоохоронні органи, щоб з’ясувати чи причетний до корупційних дій колишній голова Волинської облдержадміністрації, і якщо так, то в якості кого проходить у кримінальному провадженні. Далі буде…», – повідомив «Буг».

Крім цього, працівники порталу зазначили:

«Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? БУГ допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com
Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність. Західна Волинь заслуговує на значно більше правди!».

Слід зазначити, що Володимир Гунчик, усупереч обіцянці в день звільнення з посади (23 березня 2018 р.) так і не скликав прес-конференції, щоб повідомити, де його працевлаштували. Крім цього, вже після загальноукраїнського скандалу з розкраданнями грошей у системі ДП «Укроборонпром» на Луцькому заводу «Мотор» із таємничим візитом побував керівник «Укроборонпрому» – Павло Букін. Поспілкуватися з журналістами він, однак, відмовився, поїхавши через чорний хід.

Крім цього, одразу після ремонту двигунів на цьому підприємстві під час навчань впав і розбився літак «МиГ-29», льотчик загинув. Тоді як завод «Мотор» якраз і входить у дивізіон авіабудування та ремонту, котрий очолює екс-директор луцького автозаводу та екс-голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, який ніяк не коментує поширеної «Бугом» інформації.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото: колаж із порталу «Буг», де зліва – Олег Гладковський («політрук»), а справа – Володимир Гунчик («танкіст»).

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%