«Вибір споживача 2018» – «Волинська газета»!

«Вибір споживача 2018» – «Волинська газета»!

За результатами аналітики та згідно протоколу №18 від 31 жовтня 2018 р. «Волинська газета» внесена до реєстру Кращих постачальників товарів та послуг і представлено до відзнаки «Вибір споживача 2018».


«Таке досягнення підкреслює високу якість роботи компанії та її значиму роль у розвитку галузі. Потрапивши до реєстру кращих постачальників, Ви підвищуєте престиж, імідж та довіру до Вашого підприємства», – зазначається в офіційному повідомленні Оргкомітету, який 15 березня ц. р. надійшло на адресу «Волинської газети».

Експертна оцінка проведена згідно КВЕД 58.14 «Видання журналів і періодичних видань». Відмітка про внесення компанії до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» розміщена у картці компанії на сайті www.ukr-centr.com.ua.

Завдяки успішній діяльності компанії та колективу, за відмінну якість послуг та значимий внесок у розвиток галузі ТзОВ «Волинська газета» отримала право отримати Національний сертифікат «Вибір споживача 2018».

«Відзнака «Вибір споживача 2018» показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору. Команда аналітичного центру ще раз вітає Вас з цією подією та повідомляє, що додатково, в рамках номінації Вам надається пріоритетне право отримання:

– Торгової марки та логотипу «Вибір споживача 2018»;

– Національного сертифікату підтвердження якості;

– Статус-нагороди «Вибір споживача 2018»;

– Розміщення прес-релізу про компанію в ЗМІ та на нашому сайті;

– Відзнаки для кращих працівників компанії.

Отримання відзнаки надається виключно кращим компаніям галузі та затверджується Аналітичним центром України, Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва і компанією «International business community», – зазначається в повідомленні.

Вл. інф.

На фото: відзнаки лауреатів конкурсу «Вибір споживача 2018».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%