Відбулася презентація 23 числа альманаху «Світязь»

Відбулася презентація 23 числа альманаху «Світязь»

У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася презентація 23 числа альманаху «Світязь» – друкованого видання обласної організації Національної спілки письменників України, - повідомляє прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

На зустріч із учнями 10-А та 10-В класів Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького прийшли редактор-упорядник альманаху «Світязь», голова обласної організації Національної спілки письменників України Ольга Ляснюк; члени редколегії: письменники Надія ГуменюкМикола МартинюкСергій Цюриць та Еліна Форманюк; переможниця обласного літературного конкурсу «Думи і мрії» Ірина Дацюк.

Ольга Ляснюк розповіла історію видання альманаху, познайомила з структурою й авторами розділів. Присутні дізналися не тільки про те, як створювалося видання, а й познайомилися з цікавими, талановитими письменниками, поринули в дивовижний світ поезії та більше дізналися про сучасний літературний процес.

Письменники, які завітали на презентацію читали свої твори, надруковані в альманасі, поділилися творчими планами та відповіли на запитання слухачів.

Захід доповнила  книжкова виставка “Літературна мозаїка “Світязя”, на якій були представлені усі числа альманаху «Світязь» та книги письменників Волині, які друкувалися на його сторінках.

Наш кор.

Фото прес-служби Волинської обласної бібліотеки для дітей.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%