На розмову з прокурором

На розмову з прокурором

Прокурори Луцької місцевої прокуратури проводять роз’яснювальну роботу серед підлітків.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Працівники органів прокуратури Волині, у рамках співпраці та комунікації, запровадженої Генеральною прокуратурою України й Міністерством освіти та науки України, продовжують зустрічі з учнями та студентами навчальних закладів.

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Олександр Шпота завітав із бесідою про відповідальність підлітків за вчинення правопорушень до старшокласників загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у селі Коршів Луцького району.

Правоохоронець ознайомив учнів із діяльністю органів прокуратури та її конституційними функціями й детально зупинився на особливостях та підставах кримінальної відповідальності неповнолітніх, охарактеризував найбільш поширені злочини, які вчиняють неповнолітні у Луцьку та Луцькому районі.

«Найкращою формою спілкування з підлітками є відверта розмова, діалог, - зауважує Олександр Шпота, - ми завжди намагаємося максимально доступно розповісти дітям про необхідність дотримання вимог закону, про відповідальність за вчинення злочинів і про те, як не допустити втягнення себе у злочинну діяльність. При цьому діти можуть поставити нам будь-які запитання та отримати на них відповідь. Сподіваємося, що поширення серед підлітків такої інформації вплине на підвищення свідомості юних громадян та на зменшення злочинності у дитячому середовищі».

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%