На розмову з прокурором

На розмову з прокурором

Прокурори Луцької місцевої прокуратури проводять роз’яснювальну роботу серед підлітків.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Працівники органів прокуратури Волині, у рамках співпраці та комунікації, запровадженої Генеральною прокуратурою України й Міністерством освіти та науки України, продовжують зустрічі з учнями та студентами навчальних закладів.

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Олександр Шпота завітав із бесідою про відповідальність підлітків за вчинення правопорушень до старшокласників загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у селі Коршів Луцького району.

Правоохоронець ознайомив учнів із діяльністю органів прокуратури та її конституційними функціями й детально зупинився на особливостях та підставах кримінальної відповідальності неповнолітніх, охарактеризував найбільш поширені злочини, які вчиняють неповнолітні у Луцьку та Луцькому районі.

«Найкращою формою спілкування з підлітками є відверта розмова, діалог, - зауважує Олександр Шпота, - ми завжди намагаємося максимально доступно розповісти дітям про необхідність дотримання вимог закону, про відповідальність за вчинення злочинів і про те, як не допустити втягнення себе у злочинну діяльність. При цьому діти можуть поставити нам будь-які запитання та отримати на них відповідь. Сподіваємося, що поширення серед підлітків такої інформації вплине на підвищення свідомості юних громадян та на зменшення злочинності у дитячому середовищі».

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%