Як не втратити право голосу?

Як не втратити право голосу?

У зв’язку із наближенням дня голосування на чергових виборах Президента України 31 березня інформуємо про те, як не втратити право голосу, якщо у ваших персональних даних відбудуться зміни після 19 березня 2019 р., - йдеться на сайті Луцької міськради.

Для проведення голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 р. уточнені списки виборців будуть виготовлені на основі даних Державного реєстру виборців з врахуванням відомостей про виборців станом на 19 березня 2019 р., що надійдуть 20 березня від суб’єктів подання відомостей періодичного поновлення, визначених статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців». 

Якщо ви зміните місце реєстрації, отримаєте новий паспорт у зв’язку із зміною прізвища або відбудуться інші зміни у ваших персональних даних після 19 березня 2019 р., ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців або дільничної виборчої комісії із відповідною заявою, аби такі зміни були враховані при виготовленні уточненого списку виборців. 

Заява про уточнення попереднього списку виборців може бути подана виборцем до дільничної виборчої комісії або органу Реєстру не пізніше 25 березня 2019 р. При собі необхідно мати паспорт та документи, що підтверджують відповідні зміни.

Якщо зміни у персональних даних відбуватимуться після 25 березня для того, щоб проголосувати, виборець має право звернутися до суду з адміністративним позовом про уточнення списку виборців до 28 березня включно. Надати рішення суду дільничній виборчій комісії для внесення відповідних змін до списку виборців необхідно не пізніше 29 березня 2019 р., тому що у день голосування зміни до списку виборців не вносяться.

Звертаємо Вашу увагу, що виборці, які після 10 березня 2019 р. реєструють своє місце проживання у новобудовах міста за адресами, які не віднесені до жодної з виборчих дільниць, можуть не потрапити у списки виборців.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%