Зустріч студентів та екологів

Зустріч студентів та екологів

На запрошення Кафедри екології та охорони навколишнього середовища та Центру екологічної освіти та культури СНУ імені Лесі Українки в рамках договору про співпрацю 14 березня 2019 р.  працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області взяли участь у Круглому столі «Проблеми контролю за станом навколишнього природного середовища та збереження довкілля».


В ході роботи  з учасниками зустрічі  були обговорені  особливості дотримання підприємствами, установами, організаціями та громадянами природоохоронного законодавства. Найбільше уваги, як зазначає прес-служба Держекоінспекції, було приділено питання охорони атмосферного повітря, водних ресурсів та умовам вступу на державну службу.

«Відповіді на питання, що цікавили студентів та викладачів вузу надали перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у  Волинській області Шеремета С. А., заступник начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів та атмосферного повітря Штондін А. П., головний спеціаліст цього ж відділу Мосійчук О. О., завідувач сектору управління персоналом Пасічна С. С. Працівники Інспекції  щиро  подякували тим,  хто у своєму житті  планує   невтомно і послідовно  захищати створену та даровану Богом унікальну природу», – зазначається.

Наш кор.

На фото прес-служби Державної екологічної інспекції у Волинській області: Сергій Шеремета (на передньому плані) зі студентами під час заходу.    

           

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%