Озброєний і дуже небезпечний єфрейтор!

Озброєний і дуже небезпечний єфрейтор!

За матеріалами Управління СБ України у Волинській області заочно засуджено військовослужбовця Збройних Сил України за ухилення від несення служби та участь у терористичній організації «ДНР» на боці ворога в т. зв. «Першій слов`янській бригаді» російських окупантів.


«Оперативники спецслужби встановили, що у квітні 2014 р. волинянин був призваний до лав Збройних Сил України та направлений для проходження служби в район проведення АТО. Влітку того ж року старший солдат (в росокупаційній армії єфрейтор, – ред.) потрапив у полон до проросійських бойовиків. Через кілька місяців, зрадивши Військовій присязі, чоловік вступив до терористичної організації «ДНР», де зі зброєю в руках служив у так званій IMотострілецькій бригаді терористів, відомій як «Перша слов`янська бригада», – зазначає прес-служба УСБУ у Волинській області.

Куйбишевський районний суд Запорізької області визнав перебіжчика винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 409 та ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, і призначив йому покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі зрадника оголошено у розшук.

Оскільки озброєний сепаратист, на руках якого вже може бути кров справжніх захисників України, досі перебуває по той бік лінії фронту, то початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового рішення до виконання.

Хто саме з волинян пішов шляхом Каїна, не повідомляється. Але правду колись казали: ліпше вже мати доньку-повію, ніж сина-єфрейтора…

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: розпізнавальний шеврон «бригади», де відпрацьовує іудині срібняки зрадник України.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%