Від гріха подалі

Від гріха подалі

Співробітники Держприкордонслужби України продовжують заходи з викриття на кордоні осіб, які можуть бути причетними до терористичної діяльності чи порушення українського законодавства, або яких в Україну може підсилати РФ.


Одного з них викрили на кордоні з Білоруссю. В Україну намагався потрапити громадянин Росії, виходець з Чеченської Республіки.

Чоловік перетинав кордон в пункті пропуску «Доманове». Під час оформлення прикордонники Луцького загону спільно з оперативними співробітниками відомства запідозрили, що 22-річний іноземець може бути причетний до терористичної діяльності, спрацювали відповідні індикатори профілю ризику. Викликав підозру і паспортний документ громадянина Росії, адже він був виготовлений зовсім недавно, - інформує сайт Держприкордонслужби.

У результаті поверхневого огляду затриманого в «Доманове» росіянина на поясному ремені прикордонники також виявили ніж, ззовні схожий на холодну зброю, а в кишені куртки ємність з речовиною сіро-зеленого кольору. Крім того, серед мультимедійних файлів на мобільному телефоні особи знаходилися файли, які можливо мають на меті пропаганду «радикального ісламу».

Сам росіянин причетність до терористичних груп заперечував запевняв, що планував потрапити в Україну для подальшого незаконного слідування в країни ЄС. Проте жодного пояснення як він хотів це зробити надати не зміг.

За даним фактом направлено інформування до правоохоронних органів про наявність в діях особи ознак кримінального правопорушення передбаченого ст.309 та 263 ККУ. Виявлені предмети правоохоронцями вилучено, а особу через державний кордон не пропущено та заборонено в’їзду на територію України.

Наш кор.
Фото Держприкордонслужби.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%