У новий сезон - у всеозброєнні

У новий сезон - у всеозброєнні

На ПАТ «Гнідавський цукровий завод» розпочалася підготовка до сезону 2019 року, адже хороше планування роботи і подальша модернізація виробництва – запорука успіху підприємства восени.

Вже сьогодні на заводі активно співпрацюють з сільгосппідприємствами-партнерами та намагаються визначитись із кількістю посівних площ цукрового буряка.

«У сезоні 2019 року ми плануємо вийти на посіви цукрового буряка не менші як минуло річ, є всі передумови для їх збільшення. На сьогодні ще є невизначеність певних господарств, тому й такий розбіг у площах. Звичайно, що на все це впливає і ціна цукру, а також складових, які потрібно вкладати в отримання хорошого врожаю», – запевняє заступник директора підприємства  з питань сировини Олександр Нікішин.

На Гнідавському цукровому заводі переконані, що говорити про врожаї поки що зарано, адже на врожайність «солодкого кореню» впливає дуже багато чинників, зокрема й належні погодні умови. Однак на Гнідавському цукровому заводі переконують, що готові переробити стільки сировини, скільки виростять підприємства-партнери.

Наш кор.

Фото з сайту ПАТ «Гнідавський цукровий завод» 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%