Марихуана в дорогу

Марихуана в дорогу

У пункті пропуску   «Ягодин»  волинські митники виявили у громадянина України, який повертався на батьківщину, речовину рослинного походження темно-зеленого кольору. 4,6г подрібненої «травички» містились у паперовому згортку, у кишені верхнього одягу водія. Вона схожа на наркотичний засіб – марихуану.  

Нагадаємо, канабіс та похідні його первинної обробки, згідно з  Постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770 включений до переліку особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений, - інформує Волинська митниця ДФС.

Відтак, речовина вилучена для проведення експертизи. Правоохоронним органам надіслано повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за статтею 305 Кримінального Кодексу України (контрабанда особливо небезпечних наркотичних засобів).

До слова, незалежно від ваги чи інших кількісних характеристик особливо небезпечних наркотичних засобів, їх переміщення через державний кордон є кримінальним злочином, а санкція ст. 305 ККУ  сягає позбавлення волі на строк від 8 до 10 років з конфіскацією майна.

Наш кор.

Фото Волинської митниці ДФС.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%