«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

У місті Володимир-Волинський відбулися міські змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я ».

Організатором заходу є управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому спільно з Володимир-Волинським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

16 березня Володимир-Волинський МЦФЗН «Спорт для всіх» зібрав найактивніші спортивні сім’ї, які представляли загальноосвітні школи міста.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Валерій Рудись та побажав усім командам успіху та вдалого виступу.

«Ці змагання є цікавими та захоплюючими оскільки поєднують у собі спорт, розваги, та бажання перемогти. За щоденними клопотами родинам не так вже часто і випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися та відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей», - наголосив Валерій Рудись. 

До основної програми змагань входило 4 естафети: «Смуга перешкод», «Комбінована», «Ігрова», «Фрізбі».

Кожен член команди змагався зі своїми суперниками на спритність, швидкість, кмітливість та влучність. Крім спортивного азарту була і дружня підтримка суперників, і дружня порада. Переможці та призери визначалися за найменшою сумою очок у всіх видах програми.

В загальнокомандному заліку I місце посіла сім’я Костюків, яка представляла ЗОШ № 5 ім. А. Кореневського, які вже є неодноразовими переможцями міського, обласного та Всеукраїнського фестивалю, і завдяки перемозі представлятимуть місто Володимир-Волинський на обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який відбудеться 30 березня 2019 р. в м. Луцьку, II – сім’я Лавренюків, гімназія ім. О. Цинкаловського, III – сім’я Локотош ЗОШ I – III ступенів № 1.

В особистих конкурсах «Найкраща мама», «Найкращий тато», «Найкраща дитина» перемогу отримала сім’я Костюків. Сім’я Коваль ЗОШ I – III ступенів №2 була нагороджена грамотою за кращий сімейний малюнок на тему: «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя». 

Переможці були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками, а всі без виключення учасники отримали солодкі призи за активну участь.

Наш кор.

Фото Володимир-Волинський МЦФЗН «Спорт для всіх».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%