Народна влада Валентина Наливайченка

Народна влада Валентина Наливайченка

18 березня у м.Луцьку відбулася зустріч кандидата в Президенти Валентина Наливайченка з виборцями.

Політик розповів, чому вирішив балотуватися на Президента України та вірить у підтримку людей:

«Чому я йду в Президенти? Тому що настав час, щоб у вас був Президент, який вас захищає. Щоб був українцем і за духом, і за силою. Щоб любив і поважав людей і сприймав кожного українця як члена власної родини! Людина, яка зараз претендує на посаду Президента, має розуміти українця, поважати українця і знати, як захистити Україну і відновити мир. А я знаю, як це зробити!».

Зокрема, Валентин Наливайченко пообіцяв ухвалити Кодекс соціального захисту громадян України, який забезпечить кожному виплату всіх соціальних гарантій: стипендій, пенсій, субсидій і субвенцій. За його словами, чинний Президент України більше витрачає коштів на свою передвиборчу агітацію (1 млрд грн), а ніж на виплату субсидій (350 млн грн). І така ситуація потребує негайних і кардинальних змін.

«Я йду в Президенти з чітким планом відновлення миру. Перше – це посилення Збройних сил України, захист захисників, оборонні заводи та сучасна зброя. Друге – нова дієва міжнародна угода з деокупації Криму та Донбасу, яка примусить агресора покинути окуповані території. Вона уже розроблена, і більше того – я уже представив цей проект усім країнам-членам Європейського Союзу», – наголосив кандидат у Президенти.

Крім того, Валентин Наливайченко переконаний, що зуміє змусити російського агресора відшкодувати усі завдані збитки та не братиме кредитів для розвитку Української держави під величезні відсотки.

Основну увагу у своїй передвиборчій програмі Валентин Наливайченко приділяє збройним силам:

«Настав час захистити наших захисників. Вони захистили нашу державу, а тепер настав час новому Президенту подбати і захистити їх. На традиціях УПА ми повинні збудувати Українську добровольчу армію, яку захищатиме закон і держава. Ми станемо сильнішими і здолаємо агресора!».

Також Валентин Наливайченко рішуче налаштований знищити корупцію у владі і повернути у законодавство України кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Крім того, він впевнений, що необхідно ухвалити суворе кримінальне покарання за наживу на війні, а все, що вкрадено – повернути в бюджет.

«Звільнити Україну від корупції означає вивільнити рух країни в Євросоюз. Ми повинні брати усе найкраще з країн Європи і привозити це на нашу землю. Ми повинні інвестувати в життя українців», – зауважив кандидат у Президенти.

Валентин Наливайченко наголосив, що йде в Президенти, аби організувати народну владу. А для цього об’єднаним територіальним громадам необхідно повернути право володіння і розпорядження землями, надрами і бюджетами. Більше того, щоб їм було надано право і призначати і відкликати з влади керівника місцевої поліції, судді та прокурора.

Окрім цього, кандидат у Президенти виступив за скорочення парламенту на 30%, скасування недоторканості та привілеїв, запровадження законом механізму і голосування і відкликання депутатів усіх рівнів, а також введення кримінальної відповідальності за «кнопкодавство».

«Одразу після президентських виборів я ініціюватиму розпуск і переобрання цього парламенту. Немає коаліції – депутати голосують за хабарі. Це і є причина, чому немає довіри до парламенту», – сказав політик.

Валентин Наливайченко не довіряє соціологічним рейтингам, вважаючи їх купленими та заанґажованими. За його словами, у соціальних мережах він значно випереджає «визнаних лідерів».

Наприкінці зустрічі волиняни сфотографувались з політиком, демонструючи підтримку Валентинові Наливайченку.

Ольга КОНОНЧУК.

На фото автора: Валентин Наливайченко разом зі своїми прихильниками.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%