Сторінками минулого 21.03.2019

Сторінками минулого 21.03.2019

70 років тому
Пошуки вугілля
«Розпочаті трестом «Волиньвуглерозвідка» пошуки шахтних полів дали успіх не одразу. Під час докладної перевірки виявилося, що вугільні пласти на північний схід від Володимира-Волинського непридатні для експлуатації.  Пошуки повели геологів далі на південний захід… Перший позитивний результат дала свердловина №117 на околиці с. Бужанка Іваничівського р-ну».
(«Радянська Волинь», 1949 р.

50 років тому
Агітатори в десятихатках
«Активно беруть участь у громадсько-політичному житті трудящі колгоспу «Прапор Леніна» з с. Старий Загорів Локачинського р-ну. Під час виборів до місцевих Рад депутатів трудящих було урізноманітнено форми масово-політичної роботи: агітатори працювали по десяти хатках, а також організували Клуб виборців та Сільком. Товариші, які входять до них, знають усі запити селян, а коли виникає якась проблема, то разом із депутатами допомагають її розв’язати».
«Світло Жовтня», 1969 р.
На фото з архіву: на полях колгоспу «Прапор Леніна» в с. Старий Загорів.

20 років тому
З агрономів у столяри
«Олександр Пукавський після закінчення Горохівського радгоспу-технікуму та Житомирського сільгоспінституту працював агрономом. Але через розвал господарства перетворився на безробітного. Та мешканець с. Холопичі Локачинського р-ну не розгубився, і після нетривалого періоду апатії  взявся за столярне мистецтво. Тому швидко освоїв і виготовлення меблів, і навіть освоїв різблярство. Оскільки працює з радістю, не покладаючи рук, то й покупці знаходяться».
(«Досвітня зоря». 1999 р.).

10 років тому
Надія – на Катерину
Голова облради, представник опозиційної «Батьківщини» Анатолій Грицюк на прес-конференції підтримав ідею створити біля м. Луцька (на базі РТП в с. гірка Полонка) чи на околицях Ковеля  оптовий ринок сільгосппродукції. «Я вже мав предметну розмову з головою облдержадміністрації Миколою Романюком, та особливе сподівання – на підтримку народного депутата від Блоку Литвина Катерину Ващук, щоб із допомогою держави реалізувати на Волині щось схоже на ринок «Єлизувки» під м. Люблін, який збудували за рахунок державної субвенції (50%), місцевих бюджетів (30%) та інвесторів (20% від суми).», – сказав Анатолій Петрович.
(«Волинська газета». 2009 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%