Місто стане красивішим

Місто стане красивішим

З настанням перших теплих днів після морозної і сніжної зими комунальні служби Луцька намагаються привести місто у належний стан. Уже активними темпами йде прибирання доріг від бруду та відсіву, який накопичився біля тротуарів після посипання протиожеледними сумішами взимку.

Розпочали роботу й представники підрядних організацій, які ремонтують прибудинкові території, тротуари та дорожнє покриття.

Минулоріч було розпочато ремонт двору на вулиці Ковельська, 62, 64. Ця прибудинкова територія була вкрита вибоїнами. У дощову погоду тут утворювалися цілі озера, через які важко було не те що пройти, але й проїхати автомобілем, - інформує прес-служба луцької міської ради. 

За численними зверненнями мешканців будинку, двір було включено до переліку об'єктів, де проводитиметься капітальний ремонт у 2018-2019 роках.

На жаль, минулоріч повністю не вдалося завершити усі роботи на цьому об'єкті й з настанням сприятливих погодніх умов відновлення благоустрою продовжено. Тут уже вкладено нову бруківку, на часі встановлення вуличного освітлення та дитячого майданчика.

Наш кор.

Фото з сайту Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%