Правда одним реченням 21.03.2019

Правда одним реченням 21.03.2019

…Луцький міськрайонний суд задовольнив позов прокурора Волинської області Віктора Швидкого про визнання протиправним рішення НАЗК щодо неправдивих відомостей у його декларації за 2016 рік , оскільки квартира в м. Ужгороді дійсно належала батькові Віктора Васильовича, а не йому особисто.
…До візиту міністра освіти і науки Лілії Гриневич в одному з волинських навчальних закладів за бюджетні гроші пошили нові штори, щоб картина успішного життя була яскравішою.
…У м. Сьрода-Великопольська Великопольського воєводства РП на честь учителя, письменника та учасника Другої світової війни Стефана Шайдака, який до кінця 1939 р. жив у м. Ківерці, назвали одну з вулиць.
… До Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк нагородив лише простих робітників.
…«Укрзалізниця», щоб повернути борги європейцям, спровокувала обвал курсу гривні, купивши валюту на 175 млн доларів США.
…У сусідньому Любліні триває незвичайний процес: звинувачений у сексуальному насильстві щодо прийомної дочки 65-річний чоловік за час слідства зробив операцію зі зміни статі, що поставило служителів Феміди в надзвичайно важке становище, адже вони мають справу фактично з іншою особою.
…Після проведення профілактичних заходів кількість вакцинованих проти кору луцьких школярів із 2250 на початку року зменшилася до 859 дітей станом на березень, але стоїть завдання перевірити правдивість щеплень студентів вищих навчальних закладів.
…10 червня влада Іспанії перепоховає останки диктатора Франсиско Франко (правив країною в 1939-1975 рр.) з мавзолею в Долині полеглих в мадридську усипальницю Мінгоррубіо, символізуючи цим завершення ери поклоніння тиранам.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%