Кому безплатні лічильники?

Кому безплатні лічильники?

Компанія «Волиньгаз»згідно з графіком до 1 травня цього року встановить близько 1 500 індивідуальних лічильників газу в містах Луцьку Ковелі, Нововолинську та Володимирі-Волинському. Прилади обліку газу передбачені для побутових споживачів, які проживають у квартирах та приватних будинках і використовують газ лише для приготування їжі.

 

Газовики наголошують: безплатні прилади обліку газу допоможуть споживачам у майбутньому зекономити кошти. Цьогоріч лічильниками оснащують помешкання, в яких встановлені тільки газові плити та відсутній будинковий лічильник. Монтаж лічильників здійснюється відповідно до сформованих графіків.

Безплатні індивідуальні прилади обліку газу (лічильники) фахівці газорозподільної компанії встановлюють за рахунок інвестиційної програми ПАТ «Волиньгаз», яку затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

За словами технічного директора газової компанії Сергія Галянта, зараз чимало побутових споживачів відмовляються від цих безплатних лічильників, не впускають до будинків газовиків. Пояснюють, що вигідніше їм поки газ споживати без лічильників. Але ж лічильник - саме те, що вбереже споживача від стрибків норм, які за два останні роки змінювались дуже часто, - інформує ПАТ «Волиньгаз».

«Відповідно до закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» у помешканнях волинян зараз встановлюємо безплатні індивідуальні прилади обліку  газу за рахунок інвестиційної програми ПАТ «Волиньгаз». Тим, хто відмовляється пояснюємо, що в таких випадках наші працівники оформляють Акти про порушення і абонентів переводимо на граничні норми споживання за наявності централізованого гарячого водопостачання 9,8 мна 1 людину =  83,78 грн. у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання - 18,3м3   на 1 людину = 156,45 грн., як того вимагає Кодекс газорозподільних систем», - розповідає   Сергій Галянт.

Також фахівці газорозподільної компанії на зборах, під час зустрічей із квартиронаймачами, представниками  ОСББ обговорюють і разом планують графіки встановлення лічильників газу, щоб якісно та вчасно встановити прилади обліку та  підключити газ в помешкання людей. ПАТ «Волиньгаз» формує графіки і повідомляє споживачів природного газу про встановлення безплатних приладів обліку газу в домівках. Про дату та період встановлення населення також дізнається з оголошень, які газовики розміщують заздалегідь у під’їздах житлових будинків.

Наш кор.

Фото з сайту ПАТ «Волиньгаз»

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%