Тягнибок. Не за себе, а за Кошулинського…

Тягнибок. Не за себе, а за Кошулинського… Місто залізничників за короткий проміжок часу відвідає після Петра Порошенка ще один лідер партії, котрий, правда, сам не балотується…


Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок став чи не єдиним із очільників основних політичних сил держави, який сам на вибори Президента України не пішов. Бо з’їзд організації одноголосно проголосував за кандидатуру його заступника – Руслана Кошулинського.

Чим керувався Олег Тягнибок, уникаючи безпосередньої участі в виборах і делегуючи це право своєму заступникові, колишньому віце-спікерові парламенту Русланові Кошулинському, широкому загалові не відомо. В усякому випадку, Олег Тягнибок у травні 2014 р. був кандидатом на посаду глави держави, але програв Петрові Порошенку з величезним відривом. Восени того ж року очолювана ним «Свобода» не подолала мінімального бар’єру і на виборах до парламенту, де працюють лише окремі представники організації, котрі виграли в мажоритарних округах.

Відтак, наразі саме Руслан Кошулинський зареєструвався кандидатом на пост глави держави та проводить активну агітаційну роботу, в тому числі, за рішучої участі волинських свободівців.

Але й голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок теж не пасе задніх. Портал

«ВолиньUA» з посиланням на прес-службу організації сповістив, що «у неділю, 24 березня, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок відвідає Ковель та поспілкується з громадою міста».

Відтак, ковельчани за короткий проміжок часу отримали змогу поспілкуватися вже як мінімум із другим політиком загальнонаціонального рівня, адже недавно в Місті залізничників побував і Президент України Петро Порошенко, який сам балотується на другий термін.

Світлана КОМА.

На фото ІА «Волинські новини»: кандидат у Президенти України Олег Тягнибок і депутат облради Анатолій Вітів у м. Луцьку, травень 2014 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%