До 110-річчя Юзефа Лободовські

До 110-річчя Юзефа Лободовські

Генеральне Консульство Республіки Польща у Луцьку люб’язно інформує про проведення 25 березня 2019 р. (понеділок) о 11.00 у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки  зустрічі з нагоди 110-річчя від дня народження Юзефа Лободовські, видатного польського письменника, поета, перекладача та публіциста, діяльність якого була пов’язана з Волинню та Україною.


Як деталізувала віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Тереса Хрущ, на зустрічі будуть присутні ректор СНУ Ігор Коцан, декани та працівники СНУ ім. Лесі Українки, а також студенти факультетів філології та журналістики і міжнародних відносин.

«Програма заходу передбачає представлення календаря подій, запланованих під час проведення року Юзефа Лободовські, лекцій професора Світлани Кравченко та голови Товариства польських письменників (відділ у м. Любліні) Збігнєва Фрончека, а також презентацію фільму студентів факультету філології та журналістики», – говориться в повідомленні.

Слід зазначити, що Юзеф Лободовські у 1937-1938 рр. був головним редактором тижневика «Wołyń», який до війни виходив у Волинському воєводстві Другої Речі Посполитої та мав офіс редакції в м. Луцьку.

Захід відбудеться за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 30-а (навчально-бібліотечний корпус Н, аудиторія 101).

Наш кор.

На фото з «Вікіпедії»: Таким був Юзеф Лободовські, який народився 19 березня 1909 р., а помер 18 квітня 1988 р.

           

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%