Як дбають, так і мають

Як дбають, так і мають


Голова облдержадміністрації Олександр Савченко відвідав Оваднівську ОТГ Володимир-Волинського р-ну. 

Школи, дошкільні навчальні заклади, амбулаторії – саме об’єктами соціальної інфраструктури найбільше опікується і місцева, й центральна влада. То ж і цього разу Олександр Савченко оглядав відповідні заклади. Спершу керівник найвищої виконавчої гілки влади в області проінспектував здійснений поточний ремонт відрізку дороги Верба-Овадно-Красностав протяжністю 2,5 км. Однак, для завершення усієї ділянки, а це майже 9 км, необхідно ще 26 млн грн.
– На 2019 р. заплановано за рахунок коштів обласного та сільського бюджетів здійснити ремонт відрізку Овадно-Красностав на суму 3,5 млн грн. Окрім того, плануємо ремонтувати 2 комунальних дороги в с. Овадне та с. Білин, – розповів представникам відділу інформаційної політики облдержадміністрації голова Оваднівської ОТГ Сергій Панасевич.
Цей відрізок дороги веде до наступного об’єкту, який запланував відвідати голова облдержадміністрації. А саме – загальноосвітньої школи с. Сусваль, в якій у 2018 р. відремонтували покрівлю більше, ніж за 800 тис. грн..
Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області побачив, як реконструюють приміщення ательє під Центр надання адміністративних послуг. Реалізація цього проекту запланована на 2019 р. Також Олександр Савченко оглянув дитячий садок, амбулаторію та професійний ліцей Оваднівської ОТГ. В усіх цих об’єктах необхідно капітально ремонтувати покрівлю.
– Найбільше мене порадувала школа у селі Сусваль, яку люблять і плекають. Зрозуміло, що приміщення вже старі, але колектив і директор дбають про затишок й комфорт. Спортзалу переробили з приміщення старої котельні: вона не опалюється, це неправильно, що сьогодні діти в холоді займаються. Але заходиш тут – і душа радіє. Дівчата розучують танець до якогось свята. Дитячий садочок – обладнаний з душею, але дах повністю треба перекривати. Амбулаторія – те ж саме. Треба міняти дах, вирішувати проблему з котлом. Але є і позитив – молодий сімейний лікар, якому таки вдалося забезпечити гідні умови праці в селі. Загалом, на все треба кошти. І в рамках започаткованої Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації втілення усіх цих проектів стає реальним, – підсумував Олександр Ілліч, якого цитує відділ інформаційної політики облдержадміністрації. 

Наш кор. 

На фото з газети «Місто вечірнє»: в центрі Оваднівської ОТГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%