Успішні дбають про безпеку

Успішні дбають про безпеку


На базі ДП «СЛАП Ратнеагроліс» відбулася виїзна нарада-семінар головних інженерів та інженерів з охорони праці державних лісомисливських господарств. Її провели заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський та головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів управління Олександр Боровицький.

На порядок денний винесено три питання: «Огляд та дотримання вимог при лісозаготівельному виробництві та на проміжних лісоскладах ДП «СЛАП «Ратнеагроліс», «Стан охорони праці на підпорядкованих підприємствах області» та «Виконання завдань виробничої програми березня 2019 року».
Розпочалася нарада-семінар з огляду новозбудованої центральної садиби ДП «СЛАП «Ратнеагроліс», знайомства з облаштуванням робочих місць працівників, оформленням приміщень, у тому числі кабінету з охорони праці, наочною документацією.  Відтак після короткого інструктажу учасники наради-семінару вирушили у Заболоттівське лісництво. Там ознайомилися з облаштуванням проміжного складу, шлях до якого прямував лісовою автомобільною дорогою, збудованою підприємством. Також побували на лісозаготівельній ділянці, де ведеться рубка головного користування. Головним питанням цього практичного туру було вивчення досвіду з організації безпекових заходів та стану охорони праці на підприємстві, зокрема, й під час виконання підготовчих та лісозаготівельних робіт. Головний інженер та інженер з охорони праці ДП «Ратнеагроліс» Сергій Петрук та Анатолій Куцевич продемонстрували будиночок для лісозаготівельної бригади, де можна перечекати негоду, відпочити, пообідати, оглянули місце для ремонту та заправки бензопил, наочну та технологічну документацію, саму лісосічну ділянку, де ведеться валка лісу. Інженери могли ознайомитися з організацією там верхнього складу, роботою трелювального трактора, поговорити про особливості забезпечення засобами колективного та індивідуального захисту, технічне оснащення та безпекові особливості роботи вальників лісу, поспілкувалися з членами лісорубної бригади, лісничим та майстрами лісу.
Відтак в адміністративному приміщенні ДП «Ратнівське ЛМГ» відбулася заключна частина наради-семінару, яку провели заступник начальника управління Олександр Рибчинський та головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Волинського ОУЛМГ Олександр Боровицький. 
Ця нарада-семінар стала своєрідним підсумковим етапом роботи інженерів лісопідприємств за перший квартал 2019 року та підготовкою до Всесвітнього дня охорони праці.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.1%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.1%
Банкет під час чуми (30) - 61.2%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18.4%
Мені байдуже (1) - 2%