Сторінками минулого 11.04.2019

Сторінками минулого 11.04.2019

85 років тому
Поліція в Цумані
«Трудящі Цумані взяли участь у двомісячному страйку ґміни, створивши не лише страйкком, але й загін самооборони. І коли в селищі з’явилася польська поліція, проти неї виступило майже 500 селян, озброєних камінням і дрючками. Але поліцейські зуміли розігнати страйкарів, а найбільш активних заарештували».
(«Советская Украина», 1939 р.).

50 років тому
Орден і звання
«За роки розбудови Шацького технікуму лісового господарства, створеного на базі місцевого лісгоспу, його директорові, комуністові В. В. Сульку вдалося досягнути чимало чудових результатів. Технікум має сучасну бібліотеку і гуртожиток на 250 місць, а в його стінах у 1968/1969 рр. набували лісівничі професії 342 юнаки і дівчини. За самовіддану працю В. В. Сулька нагороджено орденом «Знак пошани» і 5 медалями ВДНГ СССР, а також присвоєне звання Заслуженого лісівника УРСР».
(«Молодий ленінець», 1969 р.).

20 років тому
Кучма і Нововолинськ
«Під час недавнього візиту на Волинь Президент України Леонід Кучма повідомив, що за його дорученням Кабінет міністрів України вже підготував документи про створення в Нововолинську спеціальної інвестиційної зони. Фізичні та юридичні особи, котрі будуть інвестувати в розвиток соціальної сфери м. Нововолинська значні кошти, матимуть значні податкові пільги. А новостворені підприємства не лише поповнюватимуть місцевий бюджет, але й допоможуть працевлаштувати армію безробітних».
(«Досвітня зоря, 1999 р.).

10 років тому
Луцька депутатка… Госдуми РФ
«Депутат Російської Державної Думи від путінського списку «Єдиной Россіі» Світлана Захарова  народилася і 10 років проживала в м. Луцьку! Про перші кроки прим-балерини Большого театру м. Москви розповіла вчителька Луцької ЗОШ №9 Ольга Губенко: «Це була старанна і дуже скромна дівчинка, але ображати себе ніколи не дозволяла. А мама їй завжди робила такі хвостики, щоб зачіска не заважала займатися танцями… До речі, майбутня прима-балерина в 1996 р. займалася в Луцькому палаці піонерів народними танцями».
(«Волинська газета», 2009 р.).
На фото з «Вікіпедії»: Світлана Захарова в наш час.

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%