Глум над пам’яттю Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка

Глум над пам’яттю Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка

В Будинку культури смт Олика Ківерцівського р-ну роздавали гроші учасникам незаконної сітки підкупу виборців. Цинізм ситуації полягає ще й у тому, що у фойє – портрет уродженця смт Олика Івана Тарасюка, який у лютому 2014 р. пожертвував своїм життям на столичному Майдані за чесну, справедливу і процвітаючу Україну і посмертно нагороджений званням Герой України.


«10 квітня 2019 р. до Ківерцівського відділу поліції у Волинській області надійшло повідомлення від громадянина про можливе порушення виборчого законодавства у смт Олика Ківерцівського р-ну. За словами заявника, у Будинку культури невстановлена особа здійснювала виплату-розрахунок грошових коштів волонтерам, які здійснювали агітацію на користь Петра Порошенка на виборах Президента України під час першого туру. За даним фактом відкрито кримінальне за ч. 2 ст. 160 (Пропозиція, обіцянка або надання виборцю чи учаснику референдуму неправомірної вигоди…) Кримінального кодексу України. Триває розслідування), – повідомили в ГУ Нацполіції у Волинській області, і ця новина одразу розійшлася всією державою.

Невже після 5 років Майдану та війни з російськими окупантами підлі і незаконні методи підкупу виборців живі? Невже це свавілля могло відбуватися в рідному селищі Героя України та Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка, який у лютому 2014 р. уперше в житті поїхав у Києві і за вказівкою невідомих осіб пішов штурмувати Адміністрацію Президента України Віктора Януковича, неподалік якої й був убитий?

Щоб з’ясувати ці та інші обставини, в Б3удинок культури одразу прибув депутат облради від УКРОПу Олександр Омельчук, а також журналісти з ТРК «Аверс», яка належить до сфери впливу голови облради Ігоря Палиці. І встановлено жахливі факти, що й стали приводом для звернення в поліцію.

«Відбувалось все так: в Будинку культури зібралась черга з людей, по черзі заходили і виходили з грошима», –  пояснив колегам із ТРК «Аверс» Олександр Омельчук та додав, що на місце викликали поліцію.

Як зазначає ТРК «Аверс», чоловік, який роздавав гроші для розрахунку з можливими учасниками сітки підкупу виборців на користь Петра Порошенка, намагався втекти і навіть вдарив чоловіка, який хотів його затримати.

«Особу чоловіка, який роздавав гроші – встановили. Це колишній юрист Київської міської державної адміністрації Владислав Шустер. Тепер він працює на одному з державних підприємств. У чоловіка слідчі виявили при собі 720 тис. грн. Тривають слідчі дії не лише в Олиці, а і в Луцьку де Владислав Шустер орендував квартиру», – деталізували «Волинські новини».

Далі ситуація почала розвиватися ще загрозливіше.

«Невідомі ввечері 11 квітня ц. р. подзвонили в домофон депутату Олександру Омельчуку та заявили: «До ранку ти не доживеш».  Про це депутат повідомив в коментарі Інформаційному агентству «Волинські Новини»

«Дружина і діти перелякані, мені погрожують фізичною розправою. Адже день перед тим в Олиці правоохоронці вилучили 720 тисяч гривень, які мали виплатити учасникам сітки», – зазначив «Волинським новинам» Олександр Омельчук та сповістив, що з приводу погроз написав заяву в поліцію.

Щодо Олицької селищної головихи Олени Кашевської, то вона заперечила свою причетність до скандалу, запевнила журналістів, що нічого не знала про події в Будинку культури. Який розміщений… в одному приміщенні з кабінетами чиновників селищної ради.

Ніяк не реагує на «ЧП» у смт Олика і обраний у цьому окрузі №13 від БПП «Солідарність» депутат облради Володимир Дейна, тому повідомив про мішки грошей у Будинку культури не він, а колега-укропівець Олександр Омельчук.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Романа УСТИМЧУКА: портрет Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка в фойє Олицького Будинку культури, де «посівали» грішми…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%