Весняна толока

Весняна толока

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС ЧИСТИМ!!!

Весна принесла тепло, радує пташиним співом та квітами. Ліс знову принаджує людей, адже його краса у ці весняні місяці особлива. Кожна лісова галявина схожа на казку. Наступає   найкраща пора для відпочинку у лісі.

– Однак відпочинок на природі для багатьох закінчується зовсім по іншому, як би хотілось лісівникам та охоронцям лісу, – каже директор ДП "Прибузьке ЛГ Володимир Іванович Корецький. –  Багато людей після себе залишають  гори сміття, що призводить до забруднення навколишнього середовища. То ж для лісоохоронців вкрай важливим постає не допустити забруднення лісів побутовими відходами.

Державне підприємство «Прибузьке лісове господарство» усіма силами намагається зберегти ліс та узбіччя  від забруднення сміттям. Вже проведено багато зелених толок, у яких взяли участь і школярі, й громадськість, і самі лісівники. Однак ця робота не припиняється. Ось і в ці дні лісничий Забузького лісництва Василь Іванович Артимук разом зі школярами Столинсько-Смолярської гімнації в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» прибрали рідне село та поблизькі до нього лісові масиви лісу від сміття.

Юрій ДЕМИХ,

прес-служба ДП «Прибузьке ЛГ».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%