Весняна толока

Весняна толока

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС ЧИСТИМ!!!

Весна принесла тепло, радує пташиним співом та квітами. Ліс знову принаджує людей, адже його краса у ці весняні місяці особлива. Кожна лісова галявина схожа на казку. Наступає   найкраща пора для відпочинку у лісі.

– Однак відпочинок на природі для багатьох закінчується зовсім по іншому, як би хотілось лісівникам та охоронцям лісу, – каже директор ДП "Прибузьке ЛГ Володимир Іванович Корецький. –  Багато людей після себе залишають  гори сміття, що призводить до забруднення навколишнього середовища. То ж для лісоохоронців вкрай важливим постає не допустити забруднення лісів побутовими відходами.

Державне підприємство «Прибузьке лісове господарство» усіма силами намагається зберегти ліс та узбіччя  від забруднення сміттям. Вже проведено багато зелених толок, у яких взяли участь і школярі, й громадськість, і самі лісівники. Однак ця робота не припиняється. Ось і в ці дні лісничий Забузького лісництва Василь Іванович Артимук разом зі школярами Столинсько-Смолярської гімнації в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» прибрали рідне село та поблизькі до нього лісові масиви лісу від сміття.

Юрій ДЕМИХ,

прес-служба ДП «Прибузьке ЛГ».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%