Полковника-вбивцю не випустили на волю…

Полковника-вбивцю не випустили на волю… У Луцькому міськрайонному суді продовжили слухання справи щодо колишнього правоохоронця Геннадія Єпіфановича, який 21 лютого ц. р. напідпитку спричинив смертельне ДТП біля с. Дачне Ківерцівського р-ну.


Внаслідок кривавої автокатастрофи загинули водій таксі, молода жінка, а її малолітня дитина була тяжко травмована.

«Обвинувачуваний свою вину визнав та вже відбуває покарання – 10 років за ґратами. Однак, слідчий та прокурор подали клопотання до суду, аби продовжити строк досудового розслідування ще на 3 місяці. В свою чергу захисник обвинуваченого клопотання частково підтримав і запевнив, що одного місяця цілком достатньо для проведення експертиз та інших слідчих дій.

Заслухавши думку обох сторін, суд постановив задовільнити клопотання прокурора та продовжити слідчі дії до 4-ох місяців.

Також прокурор просить задовільнити ще одне клопотання про тримання підозрюваного під вартою терміном на 60 діб.

Захисник обвинуваченого заперечив клопотання і заявив, що автомобіль обвинуваченого взагалі не причетний до ДТП та попросив у суду, аби його довірителю обрали більш м’яку міру запобіжного заходу – домашній арешт.

Однак, суд був непохитний у своєму рішенні і задовільнив клопотання частково», – зазначають колеги з порталу «Під прицілом», посилаючись на репортаж ТРК «Аверс» із засідання, де головував суддя Андрій Сівчук.

Відтак, справа полковника міліції, який свого часу очолював слідче управління Луцького міськвідділу внутрішніх справ і навчався разом із багатьма нинішніми високопоставленими поліцейськими генералами, почала обростати новими моторошними деталями. Тож ніхто особливо не здивується, коли Геннадія Єпіфановича невдовзі взагалі визнають безневинним і навіть виплатять грошову компенсацію за час, проведений за ґратами.

Але наразі термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою йому продовжили ще на 60 діб.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: на місці ДТП біля с. Дачне, де автомобіль горе-полковника вбив 2 людей і скалічив неповнолітню дівчинку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%