Квітуче, зелено і оптимістично!

Квітуче, зелено і оптимістично!


У м. Луцьку з ініціативи місцевої влади, нова команда якої заступила до роботи 2 роки тому, продовжуються роботи з облаштування та благоустрою не лише прибудинкових територій та вулиць, але й доріг загального користування та парків і скверів.

Зокрема, у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки після здійснення комплексу меліоративних та будівельних робіт взялися за ремонт чергової алеї, котра простягається від центральної до Старого ринку. Тут облаштовується освітлення, розпочато підготовку до облаштування нової доріжки від «шахової дошки» в бік головної, відбувається подальше встановлення ліхтарів на алеї кованих ліхтарів, проводиться висадка нових дерев та подальше розчищення території від хащів та чагарників.
Хід робіт у центральному парку координує радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
І департамент житлово-комунального господарства трудиться в поті чола. Зокрема, чудовими квітами прикрашено клумби на Театральному майдані, пр-ті Волі та інших мікрорайонах обласного центру. Безпосередньо заквітчують місто працівники КП «Парки і сквери».

Наш кор.

На фото відділу інформаційної роботи Луцької міськради: облаштування Лесиного парку та квіткове царство в центрі м. Луцька.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%