Он-лайн семінари

Он-лайн семінари

На Волині обговорили актуальні питання у сфері державної реєстрації громадських формувань

Працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області провели навчально-тематичний Он-лайн семінар на тему: «Взаємодія суб’єктів державної реєстрації з фронт-офісами в частині здійснення прийому документів та видачі оформлених результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань”.

Участь в Он-лайн семінарі взяли представники центрів надання адміністративних послуг Волинської області.

Мета семінару - покращення процесу прийняття та видачі документів громадських формувань, що подаються для державної реєстрації через центри надання адміністративних послуг, як фронт-офіси. Присутніх ознайомили з особливостями підготовки та оформлення документів окремих видів громадських формувань, строків їх розгляду, обмінялись практикою з вирішення спірних питань у сфері державної реєстрації, поділились думками.

Учасники заходу приділили увагу питанням взаємодії управління юстиції, як суб’єкта державної реєстрації громадських формувань, з фронт-офісами. Зокрема, обговорили результати спільної роботи за 2017-2018 роки та перший квартал 2019 року, проаналізували порядок передачі зареєстрованих документів до суб’єкта зберігання з використанням методичних матеріалів.

Працівники юридичного відомства водночас проінформували учасників щодо основних реформ у системі органів юстиції, в тому числі про проект «Он-лайн будинок юстиції» та його послуги, також обговорили особливості загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Богдана ДОВГОПОЛОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%