«Спорт для всіх – спільна турбота»

«Спорт для всіх – спільна турбота»

Всеукраїнський місячник з благоустрою та упорядкування спортивних майданчиків за місцем навчання, проживання та відпочинку «Спорт для всіх – спільна турбота» у Волинській області триває.

Про це інформує прес-служба ВО ЦФЗН «Спорт для всіх».

Робоча група, яку очолив директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад 17 квітня 2019 р. відвідала Ківерцівський, Рожищенський та Луцький р-н.

Мета візиту – надання організаційно-методичної та практичної допомоги в організації та проведенні Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», що триває з 1 по 30 квітня 2019 р.

У Ківерцівському районі працівники центру зустрілась з завідувачем сектору у справах молоді та спорту Марією Хазанюк та обговорила ряд питань щодо утримання та технічного стану спортивних споруд, розвитку спортивної інфраструктури, підтримки масового спорту та фізичної культури у районі та місті. У районі планується упорядкувати 46 майданчиків, з них 25 – на балансі навчальних закладів, 5 – у місцях масового відпочинку населення. Проте на це не виділено, на жаль, кошти з районного бюджету, але планується залучити позабюджетних 6 тисяч гривень. Побувавши в ЗОШ І-ІІІ ступеня села Прилуцьке виявили, що спортивна інфраструктура знаходиться у занедбаному стані і не відповідає технічним нормам будівництва, щоб якісно надавати послуги у сфері фізичної культури та спорту. Також відвідали ЗОШ №1 міста Ківерці де прибрано та готовий до експлуатації облаштований спортивний майданчик для фізичної підготовки з тренажерами обладнанням. Оглянули стадіон «Колос», майданчики з штучним покриттям та паркову зону відпочинку міста, де дотримано належних умов за принципами безпечності, естетичності, функціональності та комфорту.

У Рожищенському р-н зустрілися з заступником начальника відділу освіти та молоді Рожищенської РДА Васильом Масюком. Відвідали районну ДЮСШ, поспілкувалися з директором Сергієм Приходько, приміщення школи в хорошому стані, де створені сучасні умови для занять фізичною культурою і спортом, проте з 2017 року не завершене будівництво майданчика зі штучним покриттям, на якому на даний момент є основа та огорожа. Побували в Копачівській ОТГ Рожищанського р-н в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Копачівка при огляді спортивного майданчику виявили, що на баскетбольних щитах відсутні кільця, також потребують фарбування лавки.

На завершення робоча групи приїхала у Луцький район, оглянули майданчики Гіркополонівської та Княгинівської ОТГ. Відвідали Княгининівський ліцей, на майданчику для міні-футболу штучне покриття потребує ремонту. В Гіркополонівській ОТГ розпочато будівництво футбольного поля, стадіон в хорошому стані.

Зауваження, які були надані комісією під час відвідування фізкультурно-спортивної інфраструктури у містах та районах під особистим контролем робочої групи, яка буде здійснювати виїзди у міста та райони області не один раз, щодо перевірки та виконання запланованого обсягу робіт під час проведення місячника.

Загалом місячник проходить на доброму рівні. До роботи по упорядкуванню спортивних майданчиків залучені комунальні служби, мешканці міста та спортивна громадськість.

Наш кор.

Фото ВО ЦФЗН «спорт для всіх».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%