Світові лідери привітали Володимира Зеленського

Світові лідери привітали Володимира Зеленського

Найперше Президент Республіки Польща Анджей Дуда, а потім і багато інших керівників розвинутих держав висловили підтримку новообраному главі Української держави та запевнили в подальшій підтримці євроатлантичного курсу нашої держави.


Згодом відбувся телефонний діалог Володимира Зеленського і Президента Франції Еммануеля Макрона. Готовність розвивати подальшу співпрацю висловила канцлер ФРН Анґела Меркель. Глава сусідньої Білорусі Аляксандр Лукашенка також запевнив у подальших добросусідських взаєминах.

А Президент США Дональд Трамп не лише привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах, що відбулись в Україні 21 квітня, але й наголосив на важливих речах.

«Президент США побажав Володимиру Зеленському успіхів і назвав вибори важливим моментом в історії України, йдеться в повідомленні прес-служби Білого дому. Дональд Трамп відзначив, що вибори відбулись мирно і демократично. Він підкреслив непохитну підтримку Сполучених Штатів українському суверенітету та територіальної цілісності в межах міжнародно визнаних кордонів і висловив відданість спільній роботі з обраним Президентом Володимиром Зеленським та народом України задля втілення реформ, зміцнення демократії, підвищення добробуту та викорінення корупції, повідомили у адміністрації Президента США», – деталізував «Голос Америки».

Лише рупор диктатора Росії Владіміра Путіна – прес-секретар Кремля Дмітрій Пєсков – не сказав нічого нового.

«Поки передчасно говорити про привітання президента Владіміра Путіна на адресу пана Зеленського, а також про можливості спільно працювати… Судити можна буде тільки за конкретними справами», однак Москва з повагою ставиться до вибору українського народу», – деталізують колеги з опозиційного до кремлівського режиму телеканалу «Дождь».

Готовність співпрацювати з новим Президентом України висловили також такі впливові українські політики як Юлія Тимошенко і Анатолій Гриценко.

Світлана КОМА.

На фото «Голосу Америки»: Дональд Трамп.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%