Підступний Гройсман

Підступний Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не дарма за тиждень до виборів за гроші сумнівного походження розміщував у багатьох регіональних ЗМІ хвалебні статті про свою діяльність із натяками, що будь-який новообраний Президент мусить із ним співпрацювати. Буквально 22 квітня Прем’єр-Міністр України заявив: піде на осінні вибори в парламент окремо від Петра Порошенка, котрий його породив у великій політиці…


Отже, ввечері 22 квітня ц. р. Володимир Гройсман заявив в ефірі ток-шоу «Свободи слова» на телеканалі ICTV, що піде на вибори у Верховну Раду України з «новою політичною силою».

«Однозначно, що це буде політична сила, яка об’єднає в собі людей з гарною репутацією, людей, які здатні не просто говорити, а реально робити речі, які будуть віддані країні. Я не хочу бути статистом в наступному політичному сезоні, я хочу бути активним, боротися за ідеї та їх впроваджувати», – цитує Володимира Гройсмана «Українська правда».

Володимир Гройсман додав, що до виборів необхідно змінити виборчу систему:

«Якщо ми не змінимо виборчу систему в країні, то фактично новий парламент, який буде обраний за старою системою, через 2-3 місяці буде найбільшим нашим розчаруванням».

Щоправда, Володимир Гройсман і словом не обмовився, що уряд, який він очолює, з квітня 2016 р. є по суті своїй незаконним, адже в Верховній Раді України не існує більшості в складі депутатських фракцій мінімум 226 осіб. За міністрів і в тому числі самого Володимира Борисовича голосували окремі представники «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту», а також – екс-регіонали з нелегітимних груп «Воля народу» та «Відродження» й поодинокі позафракційні.

За законом Президент України Петро Порошенко вже давно мав підстави розпустити нелегітимний парламент і призначити нові дострокові вибори, але до пори, до часу і спікер Андрій Парубій, і прем’єр Володимир Гройсман демонстрували йому повну лояльність. Коли ж стало відомо про поразку Петра Порошенка, першим із тонучого корабля вирішив «зробити ноги» саме Володимир Борисович.

До речі, нині діючий глава Кабміну кілька разів бував на Волині та зустрічався з головою облради Ігорем Палицею та вже відставним губернатором Володимиром Гунчиком. Серед іншого обіцяв відремонтувати наші дороги та виділити кошти на введення в експлуатацію Перинатального центру в м. Луцьку. Але не зробив ні одного, ні другого.

Мало того: восени минулого року Ігор Палиця, який через переслідування силовиків змушений перебувати за кордоном, заявив, що припинив будь-яке спілкування з Володимиром Гройсманом. Адже той, усупереч обіцянкам, не посприяв у виділенні земельних ділянок для видобутку корисних копалин КП «Волиньприродресурс».

Світлана КОМА.

На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: Володимир Гройсман обіцяє виділити державні кошти на добудову Перинатального центру.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%