Правда одним реченням 09.05.2019

Правда одним реченням 09.05.2019

…На час відсутності голови облдержадміністрації Олександра Савченка повноваження керівника виконавчої влади області виконувала його заступниця Світлана Мишковець, а не перший заступник Олександр Киричук.
…Головному редакторові інтернет-видання «Радар» Наталії Камишниковій у ніч на 1 травня ц. р. підпалили дачний будиночок під м. Нововолинськом.
…Ківерцівська райрада дожилася до ручки: немає грошей на утримання 13 установ та організацій, серед яких районна ДЮСШ, дитяча музична школа і навіть районна бібліотека.
…Державний департамент підтвердив, що посол США Марі Йованович завершує трирічну роботу в Україні, і дата її від’їзду узгоджується з передачею президентської влади в нашій державі.
…Після завершення Великодніх свят волиняни масово повертаються на заробітки в сусідню Польщу, тому досі спостерігаються великі черги, особливо на МАПП «Устилуг-Зосін».
…Майже 2 тис. ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань у м. Ковелі отримали допомогу на суму 2,6 млн грн, а хто не встиг, тому обіцяють заплатити до 30 вересня ц. р.  
…У м. Нововолинську для літнього оздоровлення дітей передбачили 3 млн 251 тис. грн, із яких 100 тис. грн – на умовах співфінансування з обласного бюджету, але за ці гроші відпочине максимум 2700 школярів (44 % від загальної кількості).
…Скандал на МАПП «Ягодин»: українські прикордонники і митники пропустили понад 500 кг бурштину, котрий затримали і конфіскували в дохід Польщі в пункті пропуску «Дорогуск».
…20 травня в обласному театрі ляльок відбудеться прем’єра історичної вистави «Ковчег часу», яку створили аматори з Благодійної організації Наталії Журавльової «Творчість заради життя».

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%