Новації пенсійного фонду

Новації пенсійного фонду


Учора в головному управлінні Пенсійного фонду України у Волинській області відбулася прес-конференція для представників регіональних засобів масової інформації, яку вступним словом відкрив очільник фонду Петро Філіпчук.

– Нині Пенсійний фонд став структурою, яка опікується не лише пенсіонерами, – зазначив Петро Васильович. – На веб-порталі електронних послуг впроваджено низку сервісів, орієнтованих як на пенсіонерів, так і на застрахованих осіб та страхувальників. Одним з основних своїх завдань Пенсійний фонд ставить максимально спростити процедуру одержання послуг і, як частину цього напрямку, можливість одержати послугу дистанційно, за допомогою сучасних Е-сервісів. Реєстрація на веб-порталі електронних послуг здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, або за логіном і паролем.
Досить детально, неначе на науковому симпозіумі, про це говорила начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Ольга Володинер. 
Електронний цифровий підпис дає можливість застрахованій особі увійти до персонального кабінету, в якому можна дізнатися про свій “зароблений” страховий стаж (загальний та у розрізі кожного року), інформацію про щомісячні відрахування роботодавцем єдиного соціального внеску.
Також дистанційно, без особистого відвідування установ Пенсійного фонду, можна отримати різного роду довідки: витяг з Реєстру застрахованих осіб,  про розмір пенсії, індивідуальні відомості про застраховану особу. Достовірність таких даних  підтверджується QR-кодом та спеціальним багатозначним номером під ним.
Користувач веб-порталу може налаштувати безкоштовний сервіс СМС-інформування, який дозволить щомісячно безкоштовно отримувати короткі повідомлення. Для застрахованих осіб це буде інформація про зарахування/незарахування єдиного соціального внеску підприємством, про «зароблений» страховий стаж. Пенсіонери довідаються про результати розгляду звернення за призначенням, перерахунком, поновленням пенсії, а також про необхідність відвідати управління Фонду для підтвердження особистих даних.
На веб-порталі працює кабінет страхувальника, через який можна перевірити інформацію про подання звітності, бачити повну інформацію стосовно сплати підприємством та фізичними особами-підприємцями єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості з цього виду платежу до Фонду. Також через кабінет страхувальника можна отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності (лікарняні).
На закінчення зустрічі Петро Філіпчук відповів на запитання журналістів та подякував їм за співпрацю.

Олег ЛОКАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%