Партнери

Партнери

Очільник юстиції Волині Антон Кустик зустрівся із адвокатом Артуром Мартіросяном

Очільник юстиції Волині Антон Кустик провів робочу зустріч із відомим на Волині адвокатом Артуром Мартіросяном, який також є партнером у реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”. Часто на запрошення юстиції брав участь у різноманітних заходах як лектор. Артур Мартіросян є партнером адвокатської компанії “Конфідент”, кандидатом юридичних наук та завідувачем кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права. На сьогодні займається активною діяльністю в сфері наукових та практичних досліджень захисту прав громадян, у зв’язку із прогалинами у законодавстві кримінально-процесуального права, які перешкоджають захисту прав.

Сьогодні юристи поспілкувались про подальшу співпрацю із головним юридичним відомством Волині та обговорили важливе питання, що стосується тимчасового вилучення майна в кримінальному процесі: проблемні питання.

Зокрема, з якою метою це здійснюється, які причини скасування ухвал слідчих суддів про арешт майна тощо. Так, тимчасове вилучення майна може мати місце при законному затриманні особи, при обшуці та при огляді. 

Щодо арешту майна, то це здійснюється з метою забезпечення збереження речових доказів, забезпечення спеціальної конфіскації, відшкодування шкоди, завданої власнику кримінальним правопорушенням та ін.

Захід проведений з метою залучення до реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО” якомога більше партнерів, адже головне у роботі юстиції – захист прав громадян. Саме спільними зусиллями це можна буде досягти в кращій та якіснішій формі.

Зазначимо, що зустріч була досить продуктивною, в ході якої юристи домовились про проведення у травні цього року спільного заходу із залученням адвокатів області та студентів-правників.

Богдана ДОВГОПОЛОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%