«Дорогі, йдіть і голосуйте!» – грубе порушення!

«Дорогі, йдіть і голосуйте!» – грубе порушення!

12 травня в дружній до України Литві відбуваються президентські вибори. Але на відміну від нашої країни, в провідній державі Балтії кандидат поплатився за розміщення передвиборної агітації в соцмережах!


Отже, в Литві – президентські вибори, на яких литовці обирають наступника чинної глави держави Далі Грибаускайте.

«Дорогі, йдіть і голосуйте! Цим ви зробите добру справу для нашої Литви, яку ми всі любимо, нехай і по-різному!», – написав 12 травня ц. р. у Facebook Гітанас Науседа, банкір і незалежний кандидат.

«Попри видалення допису, за словами члена Головної виборчої комісії (ГВК) Литви Вілюса Семешка,  кандидат таким чином порушив заборону на агітацію. Також, за його словами, видалити допис кандидата, який вважається порушенням, закликала сама виборча комісія.

«Якби це не було порушенням, то ГВК не просила би кандидата стерти запис. Добре, що його вже немає. Сьогодні кандидатам не можна закликати йти на вибори», – сказав Вілюс Семешко, якого цитує «Європейська правда».

Жодних фінансових штрафів за таке порушення за законом у Литві не передбачено.

Колеги з «Європейської правди» нагадують:

«За крісло глави держави борються 9 кандидатів, найбільше шансів на перемогу мають троє – колишня міністр фінансів та кандидатка від консерваторів Інгрида Шимоніте, банкір і незалежний кандидат Гітанас Науседа та висуванець Партії зелених та селян, чинний прем’єр-міністр Саулюс Скверняліс

Слід нагадати, що особливо тісні стосунки між Україною загалом і Волинню зокрема були в період, коли Надзвичайним  і Повноважним Послом у Вільнюсі працював багаторічний голова облдержадміністрації і депутат  облради Борис Клімчук.

Наш кор.

На фото «Європейської правди»: Даля Грибаускайте, Президент Литовської Республіки, гідно відпрацювавши відведений термін, гідно залишає посаду.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 63.6%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.2%
Мене це не стосується. (2) - 6.1%