Робота з молоддю

Робота з молоддю

Очільник юстиції Волині взяв участь в обласному семінарі для бібліотекарів

Керівник Волинської обласної юстиції Антон Кустик спільно із прес-секретарем Богданою Довгополовою-Савотюк взяв участь в обласному семінарі на тему “Робота з молоддю у сучасному форматі: поєднуємо зусилля, примножуємо можливості”. На заході були присутні відповідальні за роботу з юнацтвом працівники районних, міських централізованих бібліотечних систем, Володимир-Волинської міської бібліотеки для дорослих, бібліотек об’єднаних територіальних громад. Семінар ініціювала Волинська обласна бібліотека для юнацтва, що вже не один рік є партнером юстиції Волині у реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО”.

На заході команда юстиції презентували слухачам, як здійснюється робота

Управліннящодо захисту прав молоді. Зокрема, говорили про легалізацію молодіжних та дитячих громадських організацій, протидію булінгу та основні аспекти реалізації в області проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

Участь у семінарі взяли і представники інших органів влади, зокрема, Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА, Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області та інші.

“Переконаний, що бібліотеки, як установи, необхідні громадянам, однак, не повинно бути прив’язки до слова “книга”. Варто внести трішки креативу у їхню роботу. Як приклад можна взяти діяльність Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, яка постійно проводить різноманітні цікаві заходи для молодого покоління м. Луцька. Щодо юстиції Волині, то ми завжди готові сприяти бібліотекам у організації та проведенні правоосвітніх заходів”, – відзначив у своєму виступі Антон Кустик.

Для присутніх колег роздали матеріали юстиції Волині про означені теми

виступу.

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%