І сесія, і прес-конференція

І сесія, і прес-конференція

Як відомо, на 16 травня призначено засідання чергової сесії облради. В порядку денному як мінімум два доленосних питання – про звіти голови облради Ігоря Палиці і голови облдержадміністрації Олександра Савченка.


Судячи з усього, Ігор Палиця особисто головуватиме на сесії та прозвітує про свою роботу за минулий рік. Так само слід очікувати і публічного виступу Олександра Савченка про досягнення в роботі за період із 23 березня до 31 грудня 2018 р.

Чи зважаться депутати облради на висловлення недовіри Олександрові Савченку, наразі інформації немає. В усякому випадку, представники груп і фракцій, які входять до більшості, натякають на подібний варіант розвитку подій. Утім, навіть якщо за недовіру й проголосують, то автоматично це ніякої відставки не означатиме.

По-перше, в день інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського всі голови обласних і районних держадміністрацій повинні покласти на стіл заяви на звільнення. По-друге, нинішній глава держави Петро Порошенко ніяк не реагує на подібні рішення органів представницької влади в областях, наприклад, депутати Іваничівської райради ще кілька місяців тому проголосували за недовіру голові райдержадміністрації Лілії Кревській, але вона й досі перебуває на посаді та навіть бере участь у зустрічах на найвищому рівні. Зокрема, в спілкуванні з Предстоятелем ПЦУ Епіфанієм.

Відтак, після сесійного засідання слід очікувати і традиційної прес-конференції голови облради Ігоря Палиці в прямому ефірі ТРК «Аверс» о 19.15 того ж дня.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ТРК «Аверс»: Ігор Палиця під час традиційної розмови з журналістами у вересні 2018 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%