І вітер, і земля, і – досвід!

І вітер, і земля, і – досвід!

Луцький район налагоджує тісну співпрацю з німецькими партнерами.


13 травня 2019 р. у м. Луцьку відбулася  зустріч  голови Луцької райдержадміністрації Тараса Яковлева,  голови райради Валентина Приходька, депутатів райради з делегацією з краю Штендаль  федеральної землі Саксонія-Анхальт (ФРН).

У складі німецької делегації – перший заступник ландрату (райради) краю (району) Штендаль, керівник Департаменту та служби з питань навколишнього природнього середовища Деніс Ґрубер, спеціаліст із питань водного господарства Служби з питань навколишнього середовища, спеціаліст із питань охорони ґрунтів та законодавства щодо добрив Крістіан Віссе, менеджер міжнародних проектів ТзОВ «DVVG» (Товариство з оцінки і управління земельними ресурсами)  Крістоф-Конрад Ґільґен та керівник консалтингового ТзОВ «Wald Care» Андре Грютцман.

Як повідомив відділ інформаційної діяльності, інформаційних технологій та комунікацій із громадськістю Луцької райдержадміністрації, робоча зустріч розпочалася з презентації Луцького р-ну, котру здійснив очільник виконавчої влади району Тарас Яковлев:

«Він розповів про адміністративний поділ, реформу децентралізації, що впроваджується на території, особливості та перспективи розвитку району. Також закцентував увагу на рівні розвитку сільського господарства, адже це є основою діяльності району. Не оминув увагою і функціонування великих іноземних підприємств. Тарас Володимирович познайомив гостей із самою структурою райдержадміністрації, її роботою та основними завданнями. Опісля свій край презентувала іноземна делегація. Вони розповіли про географічне розташування місцевості, кількість населення, основні напрямки економіки».

Оскільки основною метою візиту партнерів зі східнонімецької федеральної землі було налагодження співробітництва, то найбільшу частину зустрічі обговорювали можливість співпраці в аграрному секторі, лісовому господарстві та перейнятті досвіду у відновлюваній електроенергії (вітрова галузь). Ще однією точкою дотику двох місцевостей стала історія та культури, адже два райони мають давню та цікаву історію.

Слід зазначити, що Тарас Яковлєв – чи не єдиний голова райдержадміністрації на Волині, який ґрунтовно ознайомився з роботою органів влади різних рівнів (від місцевого до земельного), адже кілька років тому в складі делегації з Волині вивчав структуру взаємодії органів влади та правоохоронних і судових структур у західнонімецьких федеральних землях Північний Рейн-Вестфалія та Райнланд-Пфальц. Відтак, під час зустрічі з делегацією краю (району) Штендаль спілкувався з партнерами як фахівець.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з відкритих джерел: під час зустрічі з німецькими партнерами.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%