Коли нова квартира стає реальністю

Коли нова квартира стає реальністю

ПриватБанк та ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» пропонують волинянам ексклюзивні умови для придбання нерухомості.


Волиняни активно користуються фінансовою підтримкою ПриватБанку, купуючи нові квадратні метри за програмою кредитування для фізичних осіб«Житло в кредит». Помешкання в новобудовах, уже введених в експлуатацію, можна придбати під 17,9% річних. Це – найкраща пропозиція серед усіх фінансових установ області.

Проте ПриватБанк не зупиняється на досягнутому, бажаючи створити ще зручніші умови купівлі житла для волинян.

«Наше завдання – вивести програми фінансування на новий рівень, – розповідає Олександр Мамчич, керівник напрямку «Споживче кредитування» Північно-Західного РУ ПриватБанку. – На первинному ринку ми працюємо лише з акредитованими забудовниками, кредитну допомогу пропонуємо на придбання житла в будинках, які вже введені в експлуатацію. Це додатковий захист для наших клієнтів – вкладаючи кошти, вони стовідсотково отримують нові квадратні метри. Окрім цього, ми прагнемо зробити житло максимально доступним для клієнтів, тому постійно ведемо перемовини із забудовниками. І вони йдуть нам назустріч».

Зокрема, ПриватБанк пропонує ексклюзивну програму кредитування на житло від будівельної компанії ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536». За умовами програми, волиняни можуть придбати житло в Луцьку та в Ковелі з пільговим періодом – впродовж перших двох років сплачуючи за кредитом лише 9% річних. Перший внесок для оформлення іпотеки становить 25%  від вартості квартири. Сума кредиту від 100 тис. до 2 млн грн.

Після остаточного вибору помешкання клієнту потрібно сформувати пакет документів і надати банківським працівникам. Важливо, що при розрахунку враховуються сукупні доходи родини.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

«Розуміючи, що покупка або продаж квартири чи будинку – це важливий крок для будь-якої людини, ми прагнемо забезпечити зручності для наших клієнтів на усіх етапах співпраці, – каже Олександр Мамчич. – Банк готовий надати приміщення для проведення переговорів та сприятиме у виділенні окремої каси для проведення розрахунків, щоб наші клієнти, які вирішили придбати квартиру, могли це зробити в комфортних умовах».

Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останніх півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.

Детальніше про можливості оформлення житла в кредит можна дізнатись, завітавши до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині.

Консультацію можна отримати й за телефонами: (097) 323 10 76 (Ірина Герасимчук), 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

Світлана ЛИТВИН.

На фото автора: новобудови від ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%