Армія – з народом!

Армія – з народом!


Справжнє свято музики та урок патріотизму подарували мешканцям Рожищенського р-ну артисти Центру військово-музичного мистецтва Повітряних сил Збройних Сил України.

8 травня, в День пам’яті та примирення, військові музиканти та співаки виступили на головній площі м. Рожища. Концерт відбувся у рамках проведення Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», під час якого не лише популяризували необхідність посилення взаємозв’язку українського народу з українським військом, але й пропонували охочим поповнити лави Збройних Сил України і Військово-морських сил за контрактом. 
Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату Рожищенської райдержадміністрації також наголосив, що «перед виступом музикантів учасникам бойових дій Рожищенського р-ну, які проявили мужність, патріотизм, відданість українському народу та зі зброєю в руках стали на оборону територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, вручено відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». 
У концертній програмі, котру представили творчі авіатори в м. Рожище, були естрадні, джазові, військово-патріотичні твори. Пісні і танці у виконанні артистів творчого колективу викликали шквал позитивних емоцій. 
Крім голови Рожищенської райдержадміністрації Інни Гайворонської, участь в урочистостях взяли також повноважні представники райради, а також – Рожищенської міськради. На площу прийшло й чимало рядових громадян, у такий спосіб ще раз продемонструвавши непорушну єдність армії і народу.

Наш кор.

На фото прес-служби Рожищенської райдержадміністрації: агітаційна продукція щодо служби в армії за контрактом; під час концерту «Армія з народом».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%