Олександр Бляшук: депутат, який працює для громади

Олександр Бляшук: депутат, який працює для громади


Децентралізація впевнено крокує країною. Уже об’єднані громади отримують більше повноважень та можливість самим розпоряджатися коштами й спрямовувати їх на покращення життя та комфорту громади. Важливу роль у цьому процесі відіграють як місцеві жителі, так і депутати громади.

Зокрема, депутат Підгайцівської сільської ради Луцького р-ну, укропівець Олександр Бляшук переймається проблемами не лише свого округу, а й громади в цілому і щиро вболіває за її розвиток. Депутат регулярно проводить зустрічі з активними жителями свого округу, аби обговорити питання та знайти спільні шляхи їх вирішення.
«На таких зустрічах ми вирішуємо питання розвитку нашого округу, а також громади в цілому. На одній з них місцевими жителями порушувалося питання встановлення автобусної зупинки, в якій вже давно є потреба у селі. Після спільного обговорення і визначення місця для її встановлення я пообіцяв найближчим часом посприяти у вирішенні цього питання. Селяни ж, у свою чергу, виявили бажання долучитися до прибирання прилеглої території. Також для них болючою темою є впорядкування кладовища, на якому пошкоджена огорожа та не облаштоване місце для сміттєвих баків», – сказав Олександр Бляшук представникам прес-служби Волинського УКРОПу.
Актуальним для села також є питання електрифікації вулиць, адже деякі ділянки взагалі не освітлюються, але завдяки ініціативам депутата це вдається поступово виправляти.
«Зокрема, за мого сприяння в с. Лище на вул. Возз’єднання було встановлене вуличне освітлення. Але ще є й неосвітлені ділянки та недороблені тротуарні доріжки. Я впевнений, що найближчим часом спільно нам вдасться вирішити й ці проблеми. Щиро дякую небайдужим активістам, які долучаються як до вирішення місцевих проблем, так і до загального розвитку округу та села. Але на досягнутому не варто зупинятися, адже проблем у громаді вистачає і для їх вирішення потрібно наполегливо працювати», – зазначив Олександр Бляшук.
Слід зазначити, що Олександр Бляшук також бере активну участь у громадському житті Волині, активно займається розвитком фізичної культури та спорту, налагодженням взаємовигідних стосунків із закордонними партнерами.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Волинського УКРОПу: Олександр Бляшук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.4%
Банкет під час чуми (26) - 57.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20%
Мені байдуже (1) - 2.2%