Лідерство «Modern-Expo Group»

Лідерство «Modern-Expo Group»


Міжнародне підприємство з Волині стало законодавцем сучасного торгівельного обладнання не лише в Європі, але й по всьому світу!

Усе більше клієнтів компанії «Modern-Eхро», глобального виробника і постачальника комплексних рішень для ритейлу в Центральній та Східній Європі, потребують якісного та комплексного сервісного обслуговування. Спеціалісти «Modern-Eхро» можуть виконувати тут увесь комплекс робіт: від встановлення збірних стелажів до монтажу складних систем холодильного обладнання, касових боксів та ремонту і обслуговування обладнання інших виробників, що є рідкістю на цьому ринку.
– І якраз «Modern-Expo» може забезпечити магазин чи АЗК будь-якого формату і площі всім необхідним, починаючи від розробки дизайн-проекту і закінчуючи поставкою та монтажем обладнання. А це торгові та складські стелажі, холодильні вітрини, касові бокси та багато інших речей, необхідних для роботи торгового об’єкту, включаючи індивідуальні розробки для окремих клієнтів, – розповів колегам із ІА «Волинські новини» директор департаменту сервісного обслуговування Modern-Expo Ігор Жигістовський.
Слід зазначити, що «Modern-Expo Group» – міжнародна компанія, лідер із реалізації комплексних рішень для ритейлу в Центральній і Східній Європі. Виробничі майданчики знаходяться в м. Луцьку та м. Верхньодніпровську (Україна) і м. Вітебську (Білорусь).
«Modern-Expo» постачає обладнання в понад 70 країни світу; асортимент компанії – більше 50 тис. найменувань, зокрема, торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, каси самообслуговування, стелажі високого складування, POS-обладнання, холодильне обладнання; сьогодні компанія також розробляє SMART-рішення для ритейлу. 11 офісів компанії знаходяться в Україні, Франції, Польщі, Білорусі, Німеччині, Великобританії, ОАЕ та інших країнах. Очолює групу компаній – лучанин Петро Пилипюк.
Серед клієнтів «Modern-Expo»: «Groupe Auchan», «PepsiCo», «Metro AG», «British American Tobacco», «Philip Morris», «Imperial Tobacco», «Carrefour», OKKO, АТБ, «Union COOP», «E.Leclerc», «Fozzy Group», «Rewe Group», «Zabka», «Henkel», SPAR та інші.

Наш кор.

На фото ІА «Волинські новини»: сервісна служба Modern-Expo Group та оснащений компанією магазин «Winetime» у м. Києві.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (169) - 31.2%