«Другі половинки» волинського начальства

«Другі половинки» волинського начальства

Ще 10 травня 20-19 р. одружився перший заступник голови облради Олександр Пирожик. «Другою половинкою» Олександра Веніаміновича стала працівниця геріатричного пансіонату Тетяна Лагойда.


Подія викликала не лише додатковий інтерес до біографії Олександра Пирожика, для якого цей шлюб другий, але й до приватного життя інших керівників області.

Отже, як відомо, Олександр Пирожик одружився з Тетяною Лагойдою. Від першого шлюбу з Оленою Осійчук в Олександра Веніаміновича є повнолітня донька. В дусі європейських стандартів Олена Осійчук також привітала екс-чоловіка та його дружину зі шлюбом та побажала всього найкращого.

Новостворена сім'я  і надалі проживатиме в м. Луцьку.

Щодо голови облради Ігоря Палиці, то відомо, що він був одружений із Оксаною Палицею. В шлюбі народився син. Утім, на одній із прес-конференцій Ігор Палиця зауважив, що розлучився з Оксаною Василівною. Як свідчить декларація, Ігор Петрович зареєстрований у м. Яремче Івано-Франківської обл., а місцем постійного проживання вказане м. Київ.

Ще один заступник голови облради Роман Карпюк – у шлюбі з Людмилою Альбертівною. Подружжя виховує спільну доньку.

Екс-голова облдержадміністрації та нинішній керівник дивізіону концерну «Укроборонпром» Володимир Гунчик, до речі, в декларації про майно та доходи за минулий рік, показав тісні родинні стосунки з обома синами, але взагалі не згадав про дружину. Чи перебуває Володимир Петрович у шлюбі, чи розлучився з дружиною Галиною, наразі – конфіденційна інформація. В усякому випадку, якщо в перші роки перебування при владі Володимир Гунчик із дружиною дуже часто брав участь в офіційних заходах, то перед звільненням ця практика була втрачена. У Володимира і Галини Гунчиків – троє спільних дітей.

Щодо нині діючого керівника виконавчої гілки влади Волині Олександра Савченка, то в нього також одна донька, а одружений він із Іриною Савченко. Зареєстрований Олександр Ілліч в будинку у м. Осещина Київської обл., хоча спільно з Іриною Іванівною у них багато іншої нерухомості.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук – у шлюбі з Людмилою Киричук. Спільно з Людмилою Григорівною Олександр Олексійович ростять двох доньок. Судячи з декларації, Олександр і Людмила Киричуки проживають в с. Гаразджа Луцького р-ну.

Денис П'ятигорець як заступник голови облдержадміністрації курував співпрацю з мас-медіа. Постійне місце реєстрації Дениса Миколайовича – м. Запоріжжя, фактичним місцем проживання вказується с. Липини Луцького р-ну. Одружений із Юлією Олександрівною, виховують доньку.  

Ще один заступник голови облдержадміністрації – Валентин Цьось – вказав, що і зареєстрований, і постійно проживає в м. Рівне. Дружина – Ірина Володимирівна. В подружжя – двоє синів.

Щодо Сергія Кошарука,  заступника і Володимира Гунчика, і Олександра Савченка, то Сергій Дмитрович вказав, що і зареєстрований, і постійно проживає в м. Ковелі, де колись працював міським головою. Із дружиною Ларисою Григорівною в нього 2 дітей – хлопець і дівчина. Сергій Кошарук, єдиний із числа нинішнього керівництва облдержадміністрації, заявив, що 20 травня, в день інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського, залишає свою посаду.

Ще один із заступників голови облдержадміністрації, який із липня 2014 р. трудиться на займаній посаді – Світлана Мишковець. Світлана Євтихіївна заміжня (чоловік – директор луцької школи-гімназії №4 Олександр Мишковець), проживають у м. Луцьку. У подружжя – повнолітня донька, не вказана в декларації.

Світлана КОМА.

На фото Сергія ПРОКОПЧУКА: Тетяна Лагойна і Олександр Пирожик отримують свідоцтво про укладення шлюбу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%