День Європи у Луцьку

День Європи у Луцьку

Цьогоріч 18 травня в Україні відзначають День Європи. З цієї нагоди структурними підрозділами Луцької міської ради спільно з партнерами підготовлено багато цікавих заходів.


Розпочалися вони зранку міжнародною інтелектуальною грою «EuroBrainGame-2019» за участю школярів з Луцька, Бреста Республіки Білорусь, а також з міст Республіки Польща: Люблін, Жешув, Замость і з Бартошицького повіту. Учні старших класів у змішаних командах змагалися у першості знань про ЄС, виконуючи завдання англійською мовою.

Крім цього, відділ інформаційної роботи Луцької міськради зазначає, що протягом дня у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки проводили пізнавально-розважальну програму «EuroFun»: виступи шкільних колективів, конкурси, розваги, майстерки, вікторини з подарунками, діяла мистецька територія для дітей «Звуковий лабіринт «Музика вітру» відбувся мистецький перформанс «Кохання крізь віки» тощо.

Ввечері ж на Театральному майдані продовжилися святкові заходи. Так, лучани та гості міста змогли насолодитися камерною музикою у виконанні учнів та викладачів музичних шкіл м. Луцька.

Наш кор.

На фото відділу інформаційної роботи Луцької міськради: святковий концерт.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%