Фіскали карають за порушення

Фіскали карають за порушення

З початку  року на Волині у сфері реалізації підакцизної продукції проведено 93 перевірки. Виявлено 180 порушень, які допустили як оптовики, так і представники малого підприємництва, - інформує управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

Отож, в ГУ ДФС у Волинській області застерігають представників підприємництва від реалізації та зберігання алкогольних напоїв і тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка. В ході проведених фактичних перевірок встановлено 16 таких порушень.

В ГУ ДФС в області також звертають увагу на необхідності дотримання суб’єктами підприємництва цінової політики. Загалом фіскали встановили 75 фактів реалізації підакцизної продукції за цінами нижчими чи вищими від передбачених чинними нормами.  

Наявність ліцензії для торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – теж обов’язкова законодавча умова. В ході проведення фактичних перевірок відсутність дозвільних документів на реалізацію підакцизної продукції встановлено у 20 випадках. Ще 57 зафіксованих порушень  стосуються готівкового обігу та касової дисципліни.

За допущені порушення  волинські фіскали застосували майже 1,5 мільйона гривень штрафних санкцій. З врахуванням попередніх періодів до бюджету сплачено майже 1,6 мільйона гривень застосованих штрафів.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%