90-літній ювілей

90-літній ювілей

21 травня ц. р. відзначила 90-річний ювілей мама нашого заступника головного редактора Віктора Райова – Віра Костянтинівна (в дівоцтві – Ярмош). Їй є що пригадати та згадати. Скільки різних подій відбулося приємних та радісних, які межували з гіркотою найтяжчих утрат. Але ця сильна та славна душею жінка завжди зберігала життєвий оптимізм, який щедро передавала своїм дітям. 

Народилася Віра Костянтинівна у 1929 році у с. Сверщов поблизу Грубешова на Холмщині. У 1944 році розпочалася сумнозвісна операція «Вісла»: усіх українців виселяли з етнічних земель, більшість було переселено в Україну. Віра Костянтинівна з батьками потрапила до Одеської області, звідти родина переселилася в с. Дерно Ківерцівського району. Потім вийшла заміж за Михайла Семеновича Райова, що на той час жив у Ківерцях та працював водієм лісовоза місцевого ліспромгоспу. Разом народили і виховали трьох дітей – доньку Зою, синів Віктора і Костянтина. Всіх виростили, дали добру освіту, одружили, діждалися внуків і правнуків. Вже 24 роки, як Віра Костянтинівна залишилася без свого судженого, що пройшов дорогами війни, мав одну контузію, два поранення, був учасником Параду Перемоги у Москві. 
З тих пір берегиня роду проживає у Луцьку. Незважаючи на літа, залишається такою ж життєлюбною і люблячою мамою, бабусею і прабабусею. У неї п’ятеро онуків, вісім правнуків та одна праправнучка. А ще ж невістки і зять, словом, велика і дружна родинонька. Усі вони вітають ювілярку з доброліттям та зичать в щасті та здоров’ї зустріти свій столітній ювілей.
З роси і води Вам, дорога наша матусю, бабусю і прабабусю. Хай весни ще довго співають Вам свої сонячні пісні!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 6.7%
Банкет під час чуми (9) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 6.7%
Підстава для негайного звільнення чиновників (3) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%