Душа українського народу

Душа  українського  народу


У рамках Тижня української культури та фестивалю науки 14 травня у Коледжі технологій, бізнесу та права відбувся відкритий виховний захід – Вечір української пісні та музики «Україна від А до Я».

З предку віку Україна славилася музичними талантами, тож не дарма у світі наш народ називають співочим. Етнографами нараховано близько 200 тис. українських народних пісень. 
В ЮНЕСКО зібрана фонотека народних пісень країн усього світу. У фонді України знаходиться 15,5 тис. одиниць зберігання. На другому місці перебуває Італія з кількістю 6 тис. народних пісень.
Українська музика починає свій відлік із часів Київської Русі і в своєму розвитку охоплює практично всі типи музичного мистецтва – народну і професійну, академічну і популярну музику. Нині українська музика в її різноманітності звучить в Україні та далеко за її межами, вона й далі розвивається в народній та професійній традиціях, і є предметом вивчення науковців.
Історію становлення українського музичного мистецтва якнайкраще розкрили ведучі заходу: Тетяна Демидюк, Назарій Якимчук, Катерина Феденчук та Давид Зимонін.
Крім цікавих розповідей, на присутніх очікували музичні виступи, підготовлені студентами. Так, Аліна Сахнюк майстерно виконала на скрипці «Salvatore Adamo – Tombe la neige», яку у свій час переспівав Олег Скрипка.
Яна Тверда під акомпанемент Романа Грисюка (гітара) та Ігоря Козіна (барабани) виконала хіт Нумер 482 «Добрий ранок, Україно». Також дівчина разом з Владиславом Мошкуном заспівала «Надія Є» Mad Heads. А Ангеліна Марценюк потішила глядачів твором «Твій Всесвіт» Діани Сапожко.
Організували захід викладачі коледжу: Тетяна Маркеєва, Наталія Веремійчик, Оксана Ткачук, Вікторія Шух та Інна Прищепа.
Проведення таких заходів спрямоване на розвиток пізнавальної активності студентів, їхнього прагнення до глибшого пізнання свого національного коріння, залучення дітей до української національної обрядовості, підготовки і проведення народних свят, ігор, використання народної творчості. 
Це не тільки формує естетичні смаки та патріотичну свідомість, але й позитивно впливає на розвиток комунікаційних навичок, що, безперечно, згодиться під час побудови професійної діяльності.

Ольга КОНОНЧУК.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.9%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 40.6%
Мені байдуже. (10) - 31.3%