«Бронзова» відзнака

«Бронзова»  відзнака

У Луцьку в Академії рекреаційних технологій і права 19 квітня відбувся обласний етап Всеукраїнського молодіжного еко-хакатону «X REALITY HACK-2019» на тему: «Технологічні рішення в органічному сільському господарстві».

У конкурсі взяла участь студентка Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Діана Свисталюк (науковий керівник – Маргарита Дубук).
Хакатон проводився у декілька етапів. На заочному етапі роботу Діани «Технологічна система догляду за агроценозами» визначили як одну з кращих, тому в очному етапі вона презентувала свій проект. Шляхом жеребкування була сформована команда для конструювання проекту з елементами напрацьованих ідей учасників команди.
Після конструювання макетів технологічних розробок, учасники захищали свої проекти.
За підсумками хакатону Діана Свисталюк та її команда здобули 3 місце і отримали грамоту, медаль та цінні подарунки.Варто відзначити, що проекти оцінювали ментори у складі: директора Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентини Остапчук; ректора Академії рекреаційних технологій та права Андрія Сітовського; кандидата суспільно-гуманітарних наук, наукового співробітника Поліської дослідної станції національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» Володимира Гаврилюка; кандидата суспільно-гуманітарних наук, завідувача науково-дослідної лабораторії технологій та впровадження Інституту живлення рослин Марії Августинович та завідувача інструктивно-методичним відділом Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Світлани Сподарик.

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.9%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 40.6%
Мені байдуже. (10) - 31.3%