Майстри своєї справи

Майстри своєї справи


Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права з задоволенням діляться здобутими знаннями та випробовують себе у ролі викладачів.

Так, 11 квітня студенти 1, 2-х курсів відділення харчових технологій та заочного навчання, а також майстри виробничого навчання коледжу побували у Княгининівському НВК Луцького р-ну з метою профорієнтації. 
Учнів познайомили з історією коледжу, а також розповіли про правила прийому та вступу.
Крім того, студенти підготували цікавий майстер-клас з карвінгу (художнього вирізування на фруктах та овочах).
Учні з захопленням слухали старших друзів та власноруч спробували опанувати техніку карвінгу. Ця зустріч багатьом дітям допомогла обрати напрям свого майбутнього професійного шляху, а для студентів – наочно продемонструвати свій професіоналізм та здобуті навички, а також випробувати на собі роль викладача.
Крім того, на основі угоди, підписаної між двома навчальними закладами, студенти спеціальностей «Харчові технології» і «Готельно-ресторанна справа» проходять навчальну практику на базі Княгининівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».
Тож при виборі свого майбутнього учні на собі можуть оцінити рівень професіоналізму та якість знань, які пропонує Коледж технологій, бізнесу та права своїм студентам.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 21.9%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (13) - 40.6%
Мені байдуже. (10) - 31.3%