Майстри своєї справи

Майстри своєї справи


Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права з задоволенням діляться здобутими знаннями та випробовують себе у ролі викладачів.

Так, 11 квітня студенти 1, 2-х курсів відділення харчових технологій та заочного навчання, а також майстри виробничого навчання коледжу побували у Княгининівському НВК Луцького р-ну з метою профорієнтації. 
Учнів познайомили з історією коледжу, а також розповіли про правила прийому та вступу.
Крім того, студенти підготували цікавий майстер-клас з карвінгу (художнього вирізування на фруктах та овочах).
Учні з захопленням слухали старших друзів та власноруч спробували опанувати техніку карвінгу. Ця зустріч багатьом дітям допомогла обрати напрям свого майбутнього професійного шляху, а для студентів – наочно продемонструвати свій професіоналізм та здобуті навички, а також випробувати на собі роль викладача.
Крім того, на основі угоди, підписаної між двома навчальними закладами, студенти спеціальностей «Харчові технології» і «Готельно-ресторанна справа» проходять навчальну практику на базі Княгининівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».
Тож при виборі свого майбутнього учні на собі можуть оцінити рівень професіоналізму та якість знань, які пропонує Коледж технологій, бізнесу та права своїм студентам.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%